Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy megváltozzana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy megváltozzanak a dolgok?

Figyelt kérdés
Az a problémám,hogy együtt vagyok több éve a barátommal,és már kezd a kapcsolat kicsit nem is ellaposodni,de már nem a régi.....már minden kicsit megszokott,nem olyan izgalmas már,mint az elején....ez tudom,hogy természetes,és tenni kell ellene,hogy jobb legyen,de a barátomnak ha mondom,hogy csináljuk ezt,csináljuk azt,megbeszéljük és úgy érzem,őt is nagyon érdekli a dolog,(legyen az szexuális jellegű,vagy bármilyen),de mikor arra kerülne a dolog,hogy együtt tudunk lenni(távkapcs még félévig:( ),,akkor már nem látom rajta,hogy annyira lelkesedne,megebszéltük nemrég,hogy mennyi mindent csinálunk,de mikor már együtt vagyunk és szóvá teszem,nem érdekli,vagyel siklik felette,vagy el felejti szimplán azokat amiket beszéltünk,mi lehet az oka?Mit tegyek,hogy izgalmat tudjak vinni a kapcsolatunkba?Köszönöm a válaszokat.
2010. aug. 11. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Velem jelenleg ugyanez van. Viszonyt a barátom szeret engem ezt tudom (bár már megváltozott benne kicsit) és hála istennek a szex nagyon jó így mindig tudom rá emlékeztetni, hogy mi a jó:)
2010. aug. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 pappmartin ***** válasza:
ha annyira szeretne, akkor már rég megcsináltátok volna azokat a dolgokat és nem kéne megoldásokat keresned. én a helyedben már nem járnék vele
2010. aug. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!