Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Én rontottam el...

Mit tegyek? Én rontottam el valamit?

Figyelt kérdés

A legjobb bnőmmel ( nevezzük az egyszerűség miatt X-nek) imádtuk egymást, mindig együtt voltunk. Aztán úgy ősztől jött egy harmadik csaj aki állandóan rajtunk lógott, vagyis jobban X-en. Állandóan hívta mindenhova, mentek plázázni, ide-oda. Persze én le voltam sz*rva. X-el megbeszéltük a dolgot, de rá pár hétre újra csak vele volt, és ez ismétlődött folyamatosan.. Most úgy egy hónapig megint nagyon elvoltunk X-szel, de egy-két hete összejött egy fiúval. Eleinte kimentem vele mindig a sráchoz, elvoltunk. Aztán suliba megint elkezdett a másik csajjal lógni. Ha megkértem hogy jöjjön el velem vásárolni, kb. egyik fülén be másikon ki. Mintha nem is mondtam volna semmit. Teljesen belefáradtam ebbe. Mostanában észrevette hogy valami bajom van. Suliba is mondta h olyan komoly vagyok. De hogy ne lennék komoly amikor teljesen semmibe vesz?? Mostanában ha hívnak valahova, alig szoktam kimenni, valahogy nekem már nincs erőm arra hogy ott lessek. Úgy 5 napja kimentem, és mi volt? Bejelentették h ők most elmennek.. és otthagytak egyedül.. Bezzeg ha hív vásárolni akkor nekem mennem kell.. bár legutóbb is azt mondtam hogy bocsi programom van. Valamelyik nap megint rám írt MSN-en h sajnálja hogy a másik lánnyal volt. Aztán másnap suliba megint együtt járkáltak. Meg ha haza kell ugrania valamiért nem is nekem szólna, ha nem a másik csajnak. Mit tegyek?? Most is megvettem neki a drága névnapi ajándékot ( kb 5000ft értékben) de megérdemli egyáltalán hogy ennyit ráköltsek? Szerintetek mit tegyek? Van mellette sok más barátom, de egyik sem olyan. Valamiért X-hez köt valami, sok közös emlék.. nem tudnék más legjobb bnőt elképzelni magamnak. Csak nem tudom, mit csináljak?? Én rontottam el valamit?

Bocsi lehet kicsit összevissza írtam, és elég hosszan. Köszi aki elolvassa és ír :)

14/L


2010. jún. 1. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

ugyan ez van velem is :S

az én bnőmmel 8. éve vagyunk legjobb bnők.

csak annyi h neki nem lett pasija.

engem lesz*r ha én hívom vhova nem jön, ha ő hív ugranom kell mert ha nem mek besértődik :S

2010. jún. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem rontottál el semmit, csak még fiatalok vagytok, ő sem tudja igazán ezeket a helyzeteket kezelni. Az ajándékot add oda, mert nem az érdemei miatt vetted, hanem szereted. Még az is lehet, hogy egy kicsit észbe kap tőle, hogy milyen volt, te meg milyen kedves vagy.
2010. jún. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy X masik baratnoje "nagylanyosabb"-nak adja elo magat es ezert csavarog vele?

Ne ràgd magad, mert nem rajtad mulik.Ha igazi baratsag akkor minden magatol helyre all.

2010. jún. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én már 30 vagyok.De nyolcadikban pont így jártam,mint Te.Nyolc évig,sőt már oviban is barátnők voltunk,aztán az utolsó pár hónapban lett egy idősebb barátnője,én pedig beletörődtem.Mintha kitörölték volna az elmúlt éveket,úgy váltunk el ballagáskor.Azóta már százszor megbántam,hogy annyiban hagytam a dolgot.Te ne hagyd magad lerázni!
2010. jún. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem se te se a barátnőd nem rontott el semmit.

14 vagy. Vagyis a barátnőd is annyi (+ - 1 év). most vagytok a változás időszakában. Fogad el: Ő ilyan vicceskedő, spontán, szeleburdí ember. Te pedig komyoly, érett, felnőttes vagy. Valószínüleg már soha nem lesztek a legjobb barátnők (persze kivételek mindíg vannak). Ő most keresi a saját új közösségét. ezért lóg minden nep más és más csajokkal. ha nem tudjátok egymás így elfogadni, akkor annyi. Mégegyszer mondom: egyikőtök sem hibás!!! Se Ő se te.

2010. jún. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!