Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A magyar vagy a cigány lányok...

A magyar vagy a cigány lányok a keményebbek, erösebbek? Mondjuk verekedésbe, vagy akár szkanderba?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok, mert sokak szerint a cigány csajok keményebbek...:S :(

2010. ápr. 26. 01:49
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
50%
ez egy jó hülye kérdés
2012. febr. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
49%

Ugyxancsak 23-asnak:


úgy vagy te falusi cigány lány, ahogyan én a Dalai Láma. A helyesírásod sem erre vall - de az a konfabuláció, amellyel előjössz (magyar r...ok megvertek", stb.) tipikus a népednél. Azt hiszed, akárki is elhiszi, hogy magyar lányok mernének cigányra támadni, akinek azonnal ott terem a minimum 50 tagú rokonsága?! Szamurájkardokkal, rugós késsel?! Kivel akarsz te medgetetni ilyet?!

2012. febr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
Igen ebben lehet valami, az én osztályomban is volt ilyen annak idején, volt egy kimondott jó magyar csaj az osztályban aki elég erős is volt, meg amolyan vezér egyéniség, aztán jött egy félcigány csaj hozzánk (nem putris volt, hanem csak egy húga volt, és anyagilag is jól éltek) és utána ez a csaj bizony átvette az uralmat a másik csajtól, hibába próbált küzdeni a magyar csaj egy év alatt bizony átrendeződött az osztályközösség.
2012. febr. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mit kell idétlenkedni ezzel a szóval hogy "roma".

Én sok cigányt ismerek az ország különböző részeiről. Érdekes módon, mindenki a "cigány" szót használja. Nem azt mondják, hogy "mi romák így csináljuk", hanem "mi cigányok így csináljuk".


Dél-Dunántúlon vannak a beások, akik magukat "beás-cigány"-nak nevezik, és nem "beás-romá"-nak, ugyanígy oláh cigány, és nem oláh-roma, tiszta nevetségesen hangzik nem? A cigány neve cigány és kész.

2012. febr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
68%

A magyar társadalom cigányokról alkotott képe nem attól javul, ha egyik napról a másikra bőszen "romázni" kezdjük őket. Neveztethetik magukat akár zottoknak is (azok is cigányok, csak irániak), amíg nem hagynak fel a következőkkel:

- mások terményeinek lerablása

- idős vidéki magyarok sorozatgyilkolása

- szervezetten gyakorolt erdőirtás, kereskedelmi céllal

- prostitúciós hálózatok működtetése itthon és külföldön, embercsempészés, "csicskáztatás"

- kábel-, szobor és mindennemű színesfém-lopások

- tanárveréssel egybekötött iskolakerülés

- osztálytársak terrorizálása, értékeik elvétele, zsarolásuk, megaláztásuk

- uzsorázás

- közterületen ismeretlen járókelők megtámadása, kirablása

- Magyarország rágalmazása a határokon túl (ld.: Kanadában, ahol "üldöztetés" miatt kérnek menedékjogot)


Nos, állítólagos falusi cigány lány: a sor folytatható, de legyen elég ennyi. Ha felhagynátok ezekkel a "tevékenységekkel" - netán még az udvarról is eltakarítanátok a 2 m dzsuvát - akkor csettintenének a magyarok: "azannyát, micsoda jó fejek ezek a cigányok! Gyerünk a cigánybálba, mulassunk együtt reggelig". Érted?

Vagy nem AKAROD érteni?!

2012. febr. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!