Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A magyar vagy a cigány lányok...

A magyar vagy a cigány lányok a keményebbek, erösebbek? Mondjuk verekedésbe, vagy akár szkanderba?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok, mert sokak szerint a cigány csajok keményebbek...:S :(

2010. ápr. 26. 01:49
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
81%

Bocs, lehet hulyenek fogtok titulalni, de szm jo a kerdes. Ha megtamadnak, muszaj verekedj, mert ha nem agyonvernek.

A ciganyok ugy mukodnek, hogy letezik egy kozhieedelem, hogy erosebbek, s ők aztan ellatjak a bajodat. A valosag az, hogy tenyleg szivosabbak, mint sokan kozulunk, hisz sokmindent ki kell birjanak, viszont ugy mukodnek ők, mint a kutyak: Ha falkában jonnek, kapd el a legerosebbet, s pakolj ra egy olyant, hogy menjen el a kedve, hogy vissza adja (van egy mondas, hogy azt a pofot szoktak visszaadni, ami nem elég nagy...). Ezutan a tobbi cigó is huz a busba, foleg, ha tobben vagytok, nem egyedul. Azt hiszik, ők a kemények, de ez nem igaz. Az nekik az előnyuk, hogy verengzobbek, és elszantabbak, ha harchelyzet van, hisz nagyobb a tapasztalata. A kutyaknal sem az nyer, amelyik erosebb, hanem amelyik ramenosebb.

2010. ápr. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
95%

hát én magyar vagyok, de a párom szavaival élve rinocérosz válik belőlem, ha valaki feldühít...vonja le mindenki a következtetést :D


20/L

2010. ápr. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
most nézem, h ez félreérthető volt és úgy hat mintha valami állandóan verekedő vadállat lennék...nem szoktam verekedni, 2x fordult eddig elő önvédelemből, na abból vonta le párom a következtetést, mert szemtanúja volt :)
2010. ápr. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
67%
Sztem cigányokkal verekedni sose életbiztosítás, megversz 1-et előbukkan 100 a bokor mögül. :-o
2010. ápr. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

ma 12:43 és 20/L köszönöm! Főleg az elsönek, elég jol látod sztem a dolgokat. Sok kocka meg csodálkozik, ha kap egy pofont egy cigotol. :S van egy ismerösöm, szerinte sok cigocsaj jobban verekszik, mint jopár srác...S

Köszönöm és várok további válaszokat!

2010. ápr. 26. 23:14
 16/35 anonim ***** válasza:
79%
Igen mert a cigányok tömegesen körbevesznek egy embert és ütik
2010. máj. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
0%
De beteg kérdés ez! Egyébként pedig tény hogy a ROMÁK vemhesebbek állhatatosabbak bizonyos téren, viszont az is tény hogy nem olyan könnyűvérűek mint az átlag nem roma lányok. Ezt nem kell provokálásnak venni de valjuk be így van...Egyébként is nagyon nagy szégyen hogy a politikusok kirabolták a saját országukat nem romák, romák, feketék arabok stb....együtt szenvedték meg erre elég sokan még miníg egy ilyen primitív témánál tartanak. Hozzá teszem a nem romák szinte ugyan olyanok mint a romák csak a bőrük színe más viszont a romáknál nagyobb hangsúlyt kapnak ezek a dolgok és mondhatni előtérbe kerülnek! Nem értem mért ne lehetne normálisan élni és nem folyton cigányozni hanem belegondolni abba hogy rohadtul nem tehet arrol sem senki hogy minek születik ahogyan pl a melegek sem. Sajnos még mindig nagyon sok a primitív ember függetlenül a faji hovatartozásuktól!!! Tisztelet a kivételnek!
2010. máj. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
64%
Na elnézést, de ez most nagyon hulye szoveg. Mindenki tudja nagyon jol, hogy a ciganyokat senki sem a boruk miatt nem szereti, hanem ammiatt, hogy olyanok, amilyenek. A politikusokkal kapcsolatban meg az van, h a ciganyokbol egy a nyakunkratelepulo biologiai fegyvert tenyésztettek, amikkel lehet, hogy hosszutavon beveszik a bogot. Ha ugyanolyanok, akkor mért van az, hogy estefele ha hazafele megyek, akkor inkább mindig elkerulom azt a helyet, ahol 2-3 cigany is osszegyul?! Tovabba a magyarok altalaban munkat keresnek, mig a ciganyok a segélyekre palyaznak, és abbol élnek, vagyis a mi sajat penzunkbol tartjuk el oket. Tény, h senki nem tehet arrol, hogy olyan, amilyen (igy a legkonnyebb lelkiismeret nélkul tengetni napjainkat), de akkor illeszkedjen bele abba a tarsadalomba, amelyik eltartja őt, és fogja be a pofajat, s huzza meg magat!
2010. máj. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
inkább acigány, de egy sportosabb magyar lány, ha egy cigány lánnyal verekszik, talán, mondom talán van esélye.
2010. júl. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
bocsánat, az inkább a. Így helyes, hogy szünet van az inkább és az a közt.
2010. júl. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!