Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A magyar vagy a cigány lányok...

A magyar vagy a cigány lányok a keményebbek, erösebbek? Mondjuk verekedésbe, vagy akár szkanderba?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok, mert sokak szerint a cigány csajok keményebbek...:S :(

2010. ápr. 26. 01:49
1 2 3 4
 21/35 anonim válasza:
cigányok előbb érnek
2010. szept. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Ebben is lehet valami...
2010. szept. 13. 08:50
 23/35 anonim válasza:
31%
Egy: nem cigány, roma. kettő: Ez gyűlöletkeltés, a romák nem terminátorok/terminátrixok,a magyaroknál is vannak verekedősek.Én roma vagyok, és nálunk falun pont a magyar ribanc lányok beszólogatnak, és agyon is vernének ha hagynám magam. Téptek/vertek már meg úgy, hogy alig mertem másnap bemeni... Nem vagyunk se verekedősebbek, se erősebbek, se agresszivebbek, azért mert a romák közt van pár aki ilyen, nem kell elítélni mindeknit.
2010. szept. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
1. cigány, mert magyarul ez a nevük 2. te nem vagy cigány, maximum ciugányfajvédő.
2010. szept. 18. 01:05
 25/35 anonim válasza:
30%
1. Ez egy negatív cimke, amit ránkragasztottak. 2. Hadd tudjam már én, ki vagyok. Te tudod ki vagy ? A magyarok nagy része szláv/germán eredetű,pár generáció alatt asszimilálódtak, csak a nyelvük magyar. Ha írsz, írj úgy, mint normális emberhez méltó, ne cimkékkel és "fajvédőzéssel". Tudod mi mind egy faj tagjai vagyunk, úgy hívják őket, hogy EMBER ^^ Talán hallottál már róluk. Ha annyira azt hiszed, hogy keményebbek, nézz tévét. Kik a kemény verekedőink ? Csábi Bettina, Miló Viktória ? Nekem nem tűnnek romáknak. Erdei Zsolt, Kokó ? Neem... Ez hisztériakeltés, amikor amúgy is szar a helyzet.
2010. szept. 18. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim válasza:
31%
Jaigen, 23:20 is én voltam, és azért vagyok itthon, míg a párom bulizik, mert FÉLEK elmenni a barátnőimmel, a 3 kedves osztálytárs ribancka miatt, akik bizony "fajvédők" ha létezik ez a dolog, és készek megtépni bárkit, akinek más a bőrszíne ^^
2010. szept. 18. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Agent provocateur...
2010. szept. 20. 18:55
 28/35 anonim válasza:
Az én baráti körömben van egy félroma lány! Nagyon szép, vékony, és modellkedik is! A karja is vékony, de annak ellenére nagyon izmos, izmosabb mint a többi lányé! Voltam pár hónapja egy házi buliban, ahol ő is ott volt. A fiúk poénból elkezdtek egymással szkanderozni, és mondták az ott lévő lányoknak, hogy próbálják ki magukat ők is ebben. 4 lány bele ment ebbe, beleértve ezt a vékony lányt is, és elkezdtek szkanderozni. Jó volt látni a csajokat küzdeni, tényleg komolyan vették, de ez a vékony modell lány lenyomta mind a 3 barátnőjét! Ráadásul meleg volt, ujjatlanban voltak a lányok és így láthattam, hogy ennek a modell csajszinak annak ellenére hogy vékony, milyen bicepsze van, hát nem volt semmi!
2011. aug. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Kár hogy nem vettétek fel telóra a szkanderokat...
2011. aug. 17. 06:48
 30/35 anonim ***** válasza:
30%

23-as:


te a saját fajtádnak és vérednek roma vagy, de magyar állampolgárként CIGÁNY. Ha nem tetszik ez a népnév, amellyel a magyar társadalom illet benneteket, próbáljatok neki becsületet szerezni. Ez itt Magyarország, magyar az államnyelve. Magyarul titeket CIGÁNYnak nevezünk, ahogy a hollandot se niederlandernek.

Mi magyarok nem sértődünk meg, ha a cigány "paraszt"-ozik bennünket: a parasztember nagy tudcással bíró, komoly, becsületes és dolgos fajta. Majd ha ti is ilyenek lesztek, akkor beszéljetek.

2012. febr. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!