Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Daróczi Dávid. Mi vihet rá...

Daróczi Dávid. Mi vihet rá valakit, hogy tényleg véghez is vigyen egy öngyilkosságot? Főleg, ha előre tudja, hogy nem halhat meg azonnal, például, ha felakasztja magát.

Figyelt kérdés

Daróczi ráadásul sikeres és szerelmes ember volt.

hogyhogy nem gondolkodott azon, hogy valakinek vagy valakiknek borzasztó fájdalmat okoz?


2010. ápr. 3. 06:56
1 2 3 4 5
 41/49 anonim válasza:
73%
Claudia nagy szinész ö ezt is könnyedén eltudja játszani,már mint a megtört nő szerepét.Hiszen Ö okozta a Dávid halálát,imént olvastam,hogy Daróczi eladta a lakását és azért kellet bérelni azt a lakást melyben a tragédia történt,mert Claudiától költöznie kellet,még a személyes dolgai kisem voltak csomagolva a lakásban.Úgy gondolom,hogy túl becsületes volt Ö Claudiához képest és nem tudta elviselni a csalódást.
2010. ápr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
100%

na és?

egyik oldalon ezt írják másikon meg hogy házasodni készültek.

nem kell mindent elhinni,amit a sajtó összeír.Sajna mi nem tudhatjuk az igazat,találgatni meg felesleges.

Amúgy sztem Klaudia tényleg szerette ezt a pasit!!!

2010. ápr. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim válasza:
100%
Daróczi nemrég költözött a belvárosi lakásba, amit azért bérelt Batiztól, mert a saját otthonát eladta egy barátjának, Claudiától pedig költöznie kellett. Daróczi még a holmiját sem pakolta ki, azok dobozokban álltak a szobában. A helyszínen kedélyjavító gyógyszereket találtak, ám hogy ezekből mennyit vett be az öngyilkosság előtt, azt csak a boncolás tudja megállapítani. Hát igen!!!
2010. ápr. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim válasza:
85%
Claudia erre hivatott,hogy bolonditsa a pasikat utána meg dobja,csak most egy kicsit elszámolta magát.A Gesztesibe is milyen szerelmes volt és még hány férfiba? A Gesztesit is nagyon megviselte az,hogy játszadozott vele,majd elhagyta.
2010. ápr. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 A kérdező kommentje:
2010. ápr. 6. 22:03
 46/49 anonim ***** válasza:
100%

a kérdezőnek: nem véletlen jutott eszükbe hogy éjjel 11 órakor elmenjenek Daróczi Dávidhoz.

"Daróczi az utolsó percekben még egy üzenetet küldött Claudiának, s azt írta: bármennyire is szerelmes, magával ragadta az örvény. A színésznő ekkor szólt kedvese közelben lakó barátjának, H. Hubertnek, hogy azonnal menjen Batiz András lakására - Daróczi Dávid itt lakott átmenetileg."

2010. ápr. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim válasza:
50%
Én nagyon sajnálom Daróczi Dávidot. Viszont nem értem , hogy miért kell szidni a Klaudiát? Egy életvidám,hatalmas kisugárzású nő. Nekem szimpatikus Ő is, inkább ilyen legyen, mint magábafordulo. Abban meg,hogy külön mentek a Gesztesivel, több szerepe volt a Gesztesinek. Mert hogy neki voltak nőügyei.
2010. ápr. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
100%
Minek erről ennyit spekulálni?Az igazságot úgysem tudjuk meg.Ha meg valaki tudja az igazat az írja meg pár mondatban!!!!!
2010. szept. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim válasza:

Én csak azt furcsáltam,hogy 3 m magas csőre akasztotta fel magát,és alatta nem volt szék,se semmi,csak a padló.

U.i:Nem cikkekből tudom.

2010. nov. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!