Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Daróczi Dávid. Mi vihet rá...

Daróczi Dávid. Mi vihet rá valakit, hogy tényleg véghez is vigyen egy öngyilkosságot? Főleg, ha előre tudja, hogy nem halhat meg azonnal, például, ha felakasztja magát.

Figyelt kérdés

Daróczi ráadásul sikeres és szerelmes ember volt.

hogyhogy nem gondolkodott azon, hogy valakinek vagy valakiknek borzasztó fájdalmat okoz?


2010. ápr. 3. 06:56
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
84%
az hogy te nem hallottad, én ezt egy riportban hallottam maga Liptai kisasszony szájából. Szó szerint: volt egy korszakom, amikor nyomtattattam névjegykártyákat a lakcímemmel és a kocsim ablakából átnyújtottam a piros lámpánál azoknak, akik megtetszettek. Lehet, hogy te ezt a műsort kihagytad, én meg nem emlékszem melyikban volt. De arra igen, hogy ezt Ő maga mondta.
2010. ápr. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
29%
Követhetné a példáját a mostani szóvívő és az egész párt aparátus.
2010. ápr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
75%
2010. ápr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim válasza:
Batíz András lakásában lett öngyilkos,Batíz András egyik barátja talált rá,és ő hívta a mentősöket.
2010. ápr. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
100%

[link]


"péntek reggel bolondozott" fejezet különösen érdekes

2010. ápr. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
100%
2010. ápr. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
86%
Olvastam a linkeket, és azt is, hogy az elhunyt depresszióval küzdött. Az ilyen emberek valóban nagyon labilis érzelemvilágban élnek. Minden pillanatban más a hangulatuk, az eseményekhez történő viszonyulásuk, egyszóval csapong a gondolatuk mint a villám. Az új szerelem egy ideig felvillanyozta, de amikor már eltelt egy bizonyos idő, és nem történt új impulzus, amiért újból érdemes lett volna élni, küzdeni, már ez sem volt teljesen oké a számára. Én csak egy valamit nem értek és azt nagyon nem. Miért ment oda éjjel az a valaki, aki rátalált? Oké ha reggel talál rá, azt még megértem, de éjjel? Ebben azért egy kicsit belekapaszkodok.
2010. ápr. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 A kérdező kommentje:

én az újságcikkekből azt veszem ki, hogy néhány barát, érezte, hogy baj van, ezért hívogatták telefonon. valami olyasmit mondott, ha felvette, amivel arra utalt, hogy nem csinálja tovább, mivel egy idő után már nem vette fel a telefont, az egyik a barátok közül elindult. éjjel. gondolom, rátörte az ajtót.

ha megtalálom a cikket, amiben ezt olvastam, belinkelem

2010. ápr. 5. 17:35
 39/49 A kérdező kommentje:

utolsó bekezdés

[link]

2010. ápr. 6. 06:05
 40/49 anonim válasza:
100%

Láttam reggel a Mokkában Klaudiát. Borzasztó állapotban van! Azt mondta legszívesebben Ö is utána menne! Szívszorító volt ezt az életvidám szép nőt így látni! Nem tudom megérteni Daróczi Dávid tettét! Jómódú sikeres szerelmes ember volt. Mi lett volna vele ha hónap végén azon kellett volna aggódnia mit add enni a családnak vagy be tudja fizetni a csekkeket! Arra bezzeg nem gondolt mi lesz a nagy szerelmével családjával ha ö meghal! Önző gyenge jellemnek tartom! Klaudiát nagyon sajnálom, remélem nem csinál hülyeséget és vigyázz rá a környezete!

Részvétem a családnak! :-((

2010. ápr. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!