Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Daróczi Dávid. Mi vihet rá...

Daróczi Dávid. Mi vihet rá valakit, hogy tényleg véghez is vigyen egy öngyilkosságot? Főleg, ha előre tudja, hogy nem halhat meg azonnal, például, ha felakasztja magát.

Figyelt kérdés

Daróczi ráadásul sikeres és szerelmes ember volt.

hogyhogy nem gondolkodott azon, hogy valakinek vagy valakiknek borzasztó fájdalmat okoz?


2010. ápr. 3. 06:56
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:
ha valaki felakasztja magát, biztos nem hal meg azonnal, mert az oxigén nem fogy el olyan gyorsan a szervezetéből. hallottam olyant, hogy valaki úgy halt meg, hogy az ujjai a kötélben voltak, tehát valahogy ki akarta szabadítani magát. ha azonnal meghalna, akkor az élni akarásnak nem lenne ideje, hogy a kötélen mégis megpróbáljon lazítani.
2010. ápr. 3. 07:32
 12/49 anonim ***** válasza:
87%
ha be is zárta az ajtót a rokonok kinyithatták..
2010. ápr. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:
jó, de hogy látogathatja valaki éjjel a rokonát? ilyen lehetetlen időpontban még nem látogatott meg senki
2010. ápr. 3. 07:34
 14/49 anonim ***** válasza:
100%

lehet h.hívták, de nem vette fel a telefont.Vagy előtte írt egy búcsúsms-t:O -->ezért siettek hozzá

ki tudja...

2010. ápr. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 A kérdező kommentje:

ja tényleg, persze.

hát igazából semlegesen érintettek a bulvárhírek vele kapcsolatban, de a halálhíre ledöbbentett. fel sem merült bennem, hogy meghalhat,

2010. ápr. 3. 07:40
 16/49 anonim ***** válasza:
75%

nekem csak mint Klaudia új szerelme volt a fejemben,de őszintén sajnálom.

sztem lehet h.elhagyta a Klaudia...de ezért ilyet tenni:O


mindenesetre nem lennék a Klau helyében:OO

2010. ápr. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
91%

Klaudiát nagyon sajnálom!:(

Nagyon rájár a rúd szegény csajszira!

Őszinte Részvétem Neki!

2010. ápr. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
100%

Az a szépsége még a dolognak,hogy ráadásul Klaudia azt mondta,hogy rengeteg önbizalmat adott neki,és kiegyensúlyozott lett mellette...Hát.....Belőle ezek szerint ez mégis hiányzott.

Sajnálom.

2010. ápr. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
100%
Basszus! Innen értesülök erről a dologról, még nem olvastam. Hihetetlen!
2010. ápr. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
10%

Szerintetek normális volt?

"A 2010-es választások után a negyedik Gyurcsány-kormány szóvivője szeretnék lenni."

Lehet, hogy véletlenül belenézett a lelki tükrébe.

2010. ápr. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!