Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Daróczi Dávid. Mi vihet rá...

Daróczi Dávid. Mi vihet rá valakit, hogy tényleg véghez is vigyen egy öngyilkosságot? Főleg, ha előre tudja, hogy nem halhat meg azonnal, például, ha felakasztja magát.

Figyelt kérdés

Daróczi ráadásul sikeres és szerelmes ember volt.

hogyhogy nem gondolkodott azon, hogy valakinek vagy valakiknek borzasztó fájdalmat okoz?


2010. ápr. 3. 06:56
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
100%
Most olvastam a Bulvár Hírek rovatában.Nem foglalkoztatott politikai pályafutása, de mint közszereplőt ismertem.Nyugodjék békében.
2010. ápr. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
18%
Biztos a bűntudat.
2010. ápr. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
80%

Szia.


Hát, nekem is leesett az állam, mikor meghallottam a Hír TV-ben reggel!

Tudom, halottról jót vagy semmit és nem is akarok rosszat mondani róla... Mindenesetre nem volt a legszimpatikusabb ember számomra.

Nyugodjon békében.


A felakasztással kapcsolatban annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy nem feltétlenül hal meg az illető hosszú idő múlva! Ha úgy csinálja, hogy egyből eltörik a nyakcsigolyája, akkor abban a pillanatban meghal.

Ezért fordult elő egy csomó olyan eset, hogy valaki egy kilincsre akasztotta föl magát vagy egy radiátorcsőre...

Ha ilyen esetben elkezdene fuldokolni az ember, akkor egyből beindulna az életösztöne és kiszabadítaná saját magát. Tehát ha "ügyesen" (bocsánat a kifejezésért) csinálja valaki, akkor azonnal beáll a halál.

Egyik jó barátom is felakasztotta magát tavaly előtt.:-(

És Neki is leért a lába a földig...:-(

2010. ápr. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
97%
hagyjátok már ezt a bűntudatos dolgot.Egyrészt semmi értelme,másrészt tiszteletlenség ilyenkor már pocskondiázni valakit.
2010. ápr. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
84%

nem mondom h.ez az ok,de a szerelem/csalódás sokmindenre ráveszi az embert.


[link]

2010. ápr. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem ez esetben is egy klasszikus igaz: keresd a nőt.

Hát ha valóban beleszeretett a Klaudiába, akkor nagyon rosszul tette, mert köztudott, hogy Klaudia egy k.urva, aki névjegykártyát osztogatott az utcán a neki tetsző pasiknak. Most már nyilván nem, hiszen biztos nem állna össze egy prolival. De már a Gesztesit is csalta fűvel-fával. Ráadásul elképzelem egy állítólagos intelligens, értelmiségi családban a Klaudiát, mint vacsoravendéget. Hát szegény Dávid éghetett miatta mintegy rongy.

Denem ő volt az első aki így járt.

Mondjuk furcsa dolog, hogy egy cigány, aki öngyilkos, az ő köreikben ez nem divat.

2010. ápr. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
56%

Nagyon sajnálom, szimpatikusnak tűnt, bár azt nem értem,hogy állhatott össze egy ilyennel mint L.C,egy értelmiségi nem igazán való Clau mellé...

Nyugodjék Békében!!!

2010. ápr. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos nem tudjuk a választ, de ha én férfi lennék Liptai kisasszonyt olyan messzire elkerülném, hogy soha ne találkozzam vele. Az egy primitív nőszemély, aki szeret játszani, de nagy tételben. Nem biztos hogy az okot itt kell keresni, de az sem biztos hogy igen.
2010. ápr. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
71%

"mert köztudott"

érdekes,hogy ez után mindig egy nagy baromságot lehet olvasni,amiről a kutya sem hallott.........

2010. ápr. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 A kérdező kommentje:
köszönöm, hogy reagáltatok a kérdésemre. első megdöbbenésemben írtam ki a kérdést. szép napot nektek továbbra is
2010. ápr. 3. 14:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!