Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tanár-diák viszony az egyetemen?

Tanár-diák viszony az egyetemen?

Figyelt kérdés
Az egyetemen, mint tudjuk, kevéssé szoros a kapcsolat a diák és előadó között. Viszont egyik tanár állandóan engem néz az óráján. Arra gondoltam, hogy amiatt, mert én figyeltem, de csak van még valaki a negyven emberből rajtam kívül, aki nem aludt és követte amit mond! Ez pedig nem csak egy órán ment így. Szerintetek mit akart ez jelenteni? Amúgy harmincakárhány éves, és szimpatikus. Hogyan viselkedjek vele szemben?
2010. márc. 26. 04:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én is pontosan így voltam anno. Ennek már 4,5 éve. 3 éve pedig együtt vagyunk a párommal, aki igen, az egyetemen tanított, és igen, általában engem nézett az óráján, mert igen, rajtam látott némi érdeklődést is... (vagyis hogy nagyot - nagyon szerettem az óráit)
2010. nov. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%
Egyetemen nem gáz. Ne tanítson már, mert azért az úgy ciki - sok a rossz akaró. És igenis működhet! Tapasztalat.
2011. szept. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!