Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyibe kerül, ha nőgyógyászh...

Mennyibe kerül, ha nőgyógyászhoz megyek? Mitől függ az ár? Számít ha még diák vagyok? Vagy ha az egyetemi klinikára megyek, számít, hogy azon az egyetemen tanulok?

Figyelt kérdés
pécs-Dr. Labossa Gusztávnál ez hogy megy?
2010. márc. 8. 23:20
 1/4 anonim válasza:
ha államiba mész, ingyenes. ah magánrendelésre, ott meg különbözőek nagyon az árak. én 5 eFt-t fizetek alkalmanként, mikor terhesgondozásra jártam ugyanoda, tizest adtam.
2010. márc. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Menj az sztk-ba vagy a klinika szakrendelésére, ezek ingyenes, ha van érvényes tb-jogviszonyod (diákként úgy tudom, van). Nem kell félni, ugyanezek az orvosok ugyanezzel a szaktudással rendelnek délutánonként a magánrendelőkben. Semmilyen hátrány (a sorbanálláson túl) nem ér, ha "ingyen" (ez sincs ingyen, hiszen a dolgozóktól levont eü.járulékokból finanszírozzák) rendelésre mész.

Ha inkább valamelyik magánrendelést választod, ott nagyon eltérő árakkal találkozhatsz, kb.5-6ezer forinttól (sima vizsgálat+recept) a csillagos égig (pl. tenyésztés, rákszűrés, stb.)

2010. márc. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az SZTK rendelés ingyenes, ha van biztosításod(diákként van, vagy ha magad után fizeted vagy fizetik utánad eltartottként)

A magán rendeléseken pedig ugyan azok a dokik, akik az sztkban ingyen csinálják, elég szép összegeket elkérhetnek.

Terhesgondozásért nekem pl 8e volt(uh, vagy vizsgálat, az mindegy volt) ha jól emlékszem akkor 5e a normál vizsgálat(nem terhes, de hogy abban pontosan mit kell érteni nem tudom pl rákszűrés is vagy az már más kategória)

2010. márc. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne magánrendelésre menj, és akkor nem kell fizetni. Egyébként nagyon jó orvost választottál.
2010. márc. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!