Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tanár-diák viszony az egyetemen?

Tanár-diák viszony az egyetemen?

Figyelt kérdés
Az egyetemen, mint tudjuk, kevéssé szoros a kapcsolat a diák és előadó között. Viszont egyik tanár állandóan engem néz az óráján. Arra gondoltam, hogy amiatt, mert én figyeltem, de csak van még valaki a negyven emberből rajtam kívül, aki nem aludt és követte amit mond! Ez pedig nem csak egy órán ment így. Szerintetek mit akart ez jelenteni? Amúgy harmincakárhány éves, és szimpatikus. Hogyan viselkedjek vele szemben?
2010. márc. 26. 04:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerinted, honnan a hónaljunkból találjuk ki? Nem vagyunk a te helyedben - abban _te_ vagy! Őt kéne megkérdezni, bakker!
2010. márc. 26. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Sztem félreérted a dolgot..Biztos olyan helyen ülsz,ahool neki pont szem előtt vagy...valahova csak néznie kell.


de ha igazad is van,akkor se menj bele egy ilyen kapcsolatba.A tanárnak is kockázatos+neked is.

2010. márc. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*ahol
2010. márc. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Második válaszoló: köszönöm. Bizonyára igazad van, átértékelem a dolgokat akkor...
2010. márc. 26. 08:35
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Talán pont azért néz, hogy "ne aludjál már!" :)) Én sem az eminens, szavaimon csüngő diákot szuggerálom, hanem azt aki nyitott szemmel alszik. Gondolom ez a módszer az egyetemi oktatóknál is úgy működik, mint nálam a középsuliban
2010. márc. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Épp az, hogy én nem aludtam, és a szavaiddal élve "a szavain csüngtem" :)
2010. márc. 26. 09:07
 7/12 anonim ***** válasza:

miért lenne ez kockázatos??

az egyetemen már 2 felnőtt ember ül egymással szemben, miért ne lehetne valami?


persze, ha előreláthatóan sok jegyed függ tőle, akkor azért rondán nézhetnek rátok a többiek, de hát ez a te-ti lelkiismeretetek


ha nem nős

2010. márc. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is elkalandozok néha :))) Pl. mindig rácsodálkozok, hogy Józsika mennyit változott egy év alatt- bisztos, hogy bambulok is ilyenkor, de nem látom magam kívülről. Remélem nem hiszi azt, hogy szerelmes vagyok belé -.-"

Na de viccen kívűl, szerintem nem érdemes firtatni a dolgot, mert ha rosszul értelmezted a "jeleket" kínos perceknek, heteknek esetleg hónapoknak nézhetsz elébe.

2010. márc. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyik tanáromnak egy volt főiskolás tanítványa a felesége és két gyermekének az anyja, másik főiskolán dolgozó mukinak is szült már egy évfolyamtársam gyereket. :)

Ott már ebből nincs nagy probléma.

2010. márc. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%
egyetemen már más a helyzet, ott lazán flörtölhetsz a tanárral, ha tetszetek egymásnak...miért ne? hisz felnőtt emberek vagytok...viselkedj vele természetesen, ne nyomulj rá, de azért lássa rajtad, hogy szimpatikus neked, aztán ha akar valamit, akkor majd lép :)
2010. márc. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!