Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért szólnak be a másiknak...

Miért szólnak be a másiknak úgy az emberek hogy mi van te homoszexuális stb egy adott munkahelyen nem szimpatikus?

Figyelt kérdés
Vagy így akarják ki készíteni ha munkába már nem tudják vagy rá jöttek hogy nem az ő kedvük szerint ugrál hogy van ez mi a véleményetek erről?

#époáé
2015. júl. 29. 03:47
 1/1 yuda ***** válasza:

Két válasz jutott eszembe:


- egyik, hogy így ugratják egymást. Ha nem csak neked szólnak így, hanem észreveszed, hogy ott olyanok a poénok, akkor az ugratás. Nekem se tetszik, de ismerek és ismertem olyan embert, akinek ez volt a poén és ilyen vicceket sütött el folyton.

Vannak olyanok akinek a vicc csakis sikamlós lehet..másoknak csak trágár...stb. Sajnos!


- igen, lehet hogy lenéznek, beszólnak. Ezzel és az ehhez hasonló beszólásokkal valójában egyik ember uralkodni akar a másikon. Ezek régi trükkök, így működnek: szólj be a másiknak valami megalázót, kellemetlent és uralkodsz rajta. Uralkodsz- úgy értem, leuralod. Fölékerülsz.

Megoldás lehet, hogy kitalálsz rá valami ellenmondatot. Ha csak bután vigyorogsz, vagy mérgesen duzzogsz szótlanul, az nem fog megoldani semmit.

Amikor mondják, -mindig legyen valami, amivel visszavágsz. Máshogy nem működik.

2015. júl. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!