Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hobbi? Mivel szoktátok elütni...

Hobbi? Mivel szoktátok elütni szívesen az időt és mi az ami nélkül nem tudtok létezni? Milyen hobbitok van, illetve milyenek vannak ismerőseiteknek vagy rokonaitoknak? Van-e és ha van akkor milyen közös hobbitok a családdal? (életkor/nem)

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 13:47
1 2
 11/16 anonim válasza:
80%
Lovagolog, ápolgatom a lovaimat, kutyáimmal játszok, foglalkozok velük, sportolok. Engem ezek teljesen kikapcsolnak...
2010. márc. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
74%

Kézimunka: leginkább varrás.

Filmnézés, ha ez is lehet hobbi :)

2010. márc. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Remek hobbik! :) Mivel itt nincs se rossz se jó válasz (szerintem) mindenkinek zöldet adtam :)


Amúgy még lenne egy kérdésem azokhoz akik lovagolni szoktak menni, ők egyedül mennek, vagy baráttal/barátnővel? Egyáltalán égő egyedül elmenni lovardába pl.: 1 vagy 2 órára lovagolni?

Lehet buta egy kérdés, de amikor gyerek voltam, sokat lovagoltam, persze akkor a szülők (dísz :) ) kísértek, úgy könnyebb volt :)

2010. márc. 4. 15:06
 14/16 A kérdező kommentje:

Kedves 14:55-ös!


"illetve most szeretnék megtanulni rendesen rajzolni vagy festeni..."



Nekem is megfordult jó párszor a fejemben, de butaságnak tartottam, de most elbizonytalanítottál:) olyan jó érzés fogott el, mikor olvastam, hogy nem csak nekem jutott eszembe :) Ráadásul egyre többször botlok a neten bele rajzolásos /festős könyvekbe is :) Kár hogy amikor kicsik voltunk nem úgy tanították a rajzolást :(((( ahogy a könyvben magyarázzák. Amúgy megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?

2010. márc. 4. 15:11
 15/16 A kérdező kommentje:

Azért arra kíváncsi lennék, hogy akik lepontozták a másik hobbiját/válaszát, miért is tették? (csak érdeklődnék...)

:)

2010. márc. 4. 15:12
 16/16 anonim ***** válasza:
14:55-ös vagyok, bocsi, csak most láttam a kérdést, nemigen járok vissza... 20 éves vagyok egyébként. :)
2010. márc. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!