Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen tapasztalatotok van...

Milyen tapasztalatotok van (vagy az ismerőseiteknek) az IPL és a lézeres szőrtelenitésben?

Figyelt kérdés

Kb 80 kezelésen vagyok túl(az államon),kipróbáltam az IPL-t és a lézert is.

Próbáltam több szalont különböző gépekkel,de az eredmény ugyanaz,vagyis nulla.Egy hónapig nem nő a kezelés után,de aztán kezdődik elölröl.Meg csak nem is gyengült ennyi idő és kezelés után.A pozitiv tapasztalatokra is kiváncsi lennék.


2011. nov. 7. 03:54
 1/5 anonim ***** válasza:

IPL, én 35 éves vagyok és fiú, az arcomat kompletten szedetem mindenütt, most fogok menni a 3.ra és már az elsőnél volt kopás! igaz a próbalövésen én már emeltettem is 1 fokozatot hogy ne legyen gyenge. A hőenergia egyből belement /nem szakaszosan/ és eléggé kellemetlen tud lenni de ezzel jár, szval nekem tutira sikerülni fog a nagyja már így is kiment, fekete szőrszálak és világos bőröm van.

Ha kinő megyek megint mert ki szokott mindenkinek, 6E/alkalom, ki lehet bírni.

Ha itt a keresőbe beírod hogy lézeres szőrtelenítés, akkor kapni fogsz még több választ.

2011. nov. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 6 éve voltam lézeresen 8 alkalommal kb 6-8 hetente. Az államon volt két 50 ft-os nagyságú terület, ahol rettentő sűrű szőr nőtt. Szépen eltűnt, azóta is csak egy szál maradt meg, mert az már akkor is ősz volt.
2011. nov. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Talán a legerősebb fokozattal teszek még egy kísérletet.Ha az sem használ,akkor bennem van a hiba,nem a gépekben.Köszi a válaszokat!
2011. nov. 8. 03:58
 4/5 anonim ***** válasza:

hormonvizsgálaton voltál már? sztem keresd fel a nőgyógyászodat, ha 80 kezelésen voltál már és semmi akkor tök felesleges tovább szórnod a pénzt.


egyébként milyen szőröd van: erősség, szín?

milyen időközönként mész?

közben szőrtelenítesz, ha igen mivel?


és mind a 80 alkalommal ugyanannál a szalonnál voltál?

2011. nov. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltam hormonvizsgálaton,de teljesen normális volt az eredmény.A szőr színe fekete,tehát alkalmas lenne a pusztulásra.Sok szalonban jártam már,az ipl-t és a lézert is próbáltam.Akármilyen technikával csinálták,nem volt eredmény,csak egy hónapig.Sok éve próbálkozom,eddig eredmény nélkül.Igazából már nem is reménykedem,csak kívácsi voltam,mások is jártak-e így,vagy én vagyok az egyetlen szerencsétlen.
2011. nov. 13. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!