Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van tapasztalatotok az LPG...

Van tapasztalatotok az LPG kezelésről?

Figyelt kérdés
Fogyókúrázok és tornázok de e mellé szeretném segítségképpen a has és csípőről mert ott eléggé megnyúlt a bőröm.
2011. nov. 6. 05:12
 1/4 anonim ***** válasza:

és a masszírozás - fizikai erőhatás ezen változtat? tehát a boxolóknak azért feszes a bőrük, mert rendszeresen átgyúrják edzéseken? akkor nekem csak a jobb oldalam kéne hogy "formásabb" legyen, mert az edzőtársam balkezes, és jobbról sokkal többet masszíroz.

megnyúlt bőr idővel visszanyeri a formáját, nyilván célirányos táplálkozással (kollagén termeléshez vitaminok, zselain) gyorsíthatják a folyamatot. vagy izomzattal töltsd ki feszesre.

2011. nov. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ! Sajnos én sem hiszek ezekben a dolgokban csak a remény...

zselatin kapszulára gondoltál? az miért jó?


köszi

2011. nov. 6. 11:35
 3/4 anonim ***** válasza:

a szervezet elég jó gazda, megfelelő tápanyagokból igen jól tudja regenerálni/építeni magát. csak manapság nem jellemző, hogy az emberek megfelelően táplálkoznak, elvégre abban az időben élünk, amikor meg lehet venni a boltokban a jóízű SEMMIT.


pl. zselatin kapszula, igen, hiszen a kötőszövetek és a bőr feszességéért felelős egyik fehérje, a kollagénnek alapvető alkotó eleme, ha jól tudom. de minden témához sajnos nem értek elég mélyen, viszont el lehet indulni ebbe az irányba: mi felelős a bőr feszességéért? akkor mit kell enned, hogy ezekből elég legyen? én ezért írtam pl. a zselatint, de c-vitamin, talán e-vitamin, karotinoidok, sok víz fogyasztás úgy tudom mind mind fontosak ilyen szempontok miatt is.

2011. nov. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a választ.

Abban tudnál segíteni, hogy szinte minden nap tornázok különböző aerobik dvdk-re de a legnagyobb részben a láb erősítés van... de nekem igazából a hasam és csípőmnél van gond ami max 5 percig van a dvdk-en. Mindegy, hogy mit erősítek vagy milyen torna legyen?

Vagy jobb lenne a hasizom erősítést választanom inkább a dvd helyett?


Köszönöm előre is!

2011. nov. 6. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!