Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hobbi? Mivel szoktátok elütni...

Hobbi? Mivel szoktátok elütni szívesen az időt és mi az ami nélkül nem tudtok létezni? Milyen hobbitok van, illetve milyenek vannak ismerőseiteknek vagy rokonaitoknak? Van-e és ha van akkor milyen közös hobbitok a családdal? (életkor/nem)

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 13:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
én teniszezem, meg természetfotózással foglalkozok erről nem tudnék lemondani :) férjem lovagolni jár meg vadászni, apósom férfikarban énekel, anyósom kézimunkázni szeret nagyon :) férjemmel közösen gyakran megyünk távolabbi országokra vadászkirándulásra, ilyenkor mindketten hódolhatunk a saját hobbinknak.
2010. márc. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Grafika, festés, s az olvasás. Ezek nélkül szárnya vesztett madár lennék.
2010. márc. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%

Kutyázom és szeretem a misztikus dolgokat és a bűnügyes filmeket. A kutyák mindenre jók. Társaságot nyújtanak, megvédenek, szórakoztatnak, barátokat hoznak stb. Kutyaiskolába járok meg agilityzni, frizbizni, dogdancingelni meg mindenfélére amit a kutyáim is élveznek. Az életem hozzájuk idomul, ez nem hobbi, hanem életforma

A nővérem fotózik, a másik divattervez, ha van rá ideje, a harmadik szintén kutyázott, anyukám táncol meg túrázik, apukám állatokat tart.

2010. márc. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Futok, súlyzózom, tornázom.Ilyenek. :) Nincs is annál jobb amikor elmegyek egyedül futni és teljesen kikapcsol az agyam.
2010. márc. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Fotózás, és az erdőben mászkálás.
2010. márc. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Mi együtt kertészkedünk. Nagy a kert, mindenkinek jut feladat. Ilyenkor reggel kimegyünk és túrunk mint a vakondok :=). Közben hallgatjuk a madarakat, nézegetjük a bimbókat, virágokat, szóval a gyerek még tanul is kicsit. Olyan szép, amikor készen van és kiülünk élvezni a munkánk gyümölcsét!
2010. márc. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Én lovagolok, fotózok, teniszezek, a párom pedig nem tud lemondani a siklóernyőzésről meg az autóversenyzésről. Anyósom mined héten háromszor ellátogat a termálfürdőbe.
2010. márc. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Fotózás, és az összes kreatív hobbi, amik most már pénzt is hoznak. Ezenkívül görkori nagy szenvedélyem, és az olvasás.
2010. márc. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
első vagyok, ennél a kérdésnél tleg nem értem, mi pontoznivaló van...aki a kérdésre válaszolt, az mind hasznos, úgyhogy én most nyomtam is egy zöld kezecskét mindenkinek :)
2010. márc. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon szeretek olvasni, írni is szoktam - leginkább a terveimet, hogy mi történik velem egy nap, mit olvastam, az milyen gondolatokat váltott ki belőlem... Néha novellákat is, de kevés az ihletem általában. :) E kettő nélkül nem tudok létezni. Szeretek még nyelveket tanulni, illetve most szeretnék megtanulni rendesen rajzolni vagy festeni, meg érdekelne a kalligráfia is. :) Közös hobbink nemigen van a családdal, a húgom még szokott úgy rajzolgatni, talán az. :)
2010. márc. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!