Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Piszkálnak, beszólogatnak,...

Piszkálnak, beszólogatnak, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Tesiórán amikor megyünk be öltözni, egy 11-es osztály bentmarad mindig, és kipécéztek maguknak. (10-es vagyok)

Múltkor pl azzal hogy mit sportolok (közben nevettek) meg hogy menjek hentesnek ha már ilyen alkat vagyok, és a többi. Az a helyzet hogy 1-5 osztályos koromig kövér voltam. 6-8-ig szerintem már nem, mert tettem érte.

8-ban 185cm, 80kiló voltam, de így is én voltam a kövér disznó egész végig, miközben volt nálam kövérebb is. Ez engem annyira megérintett hogy hibába fogytam ennyit, a szemükbe nem változtam, és abbahagytam a mindennapi edzést, és a full édességmegvonást. Ezért most 190cm, 105 kiló vagyok, de most se érzem magam annyira kövérnek, persze tisztában vagyok vele hogy cérnavékony sem vagyok.

Egy osztálytársam ezeknek a 11-es gyereknek a haverja, és múltkor is ő röhögött a legjobban.


Szerintetek mi lenne a megoldás?

Ha a szekálásokkal egyáltalán nem foglalkoznak, de ennek az osztálytársamnak holnap jól behúznák?

Mert szerintem simán meg tudnám verni.

Vagy ne verjem meg, és a szekálásokkal ne foglalkozzak?


Esetleg ha az osztálytársamnak behúzzak, akkor meddig menjek el? Egy ütés, vagy több több helyre hogy biztosan fájjon neki egy hétig mindene?


2015. máj. 26. 19:33
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha a szekálásokkal egyáltalán nem foglalkoznék* (Bocs, elírtam)
2015. máj. 26. 19:34
 2/6 anonim ***** válasza:
190/105 és HAGYOD, hogy beszóljanak?! Üss! Elég egyet, de az akkoralegyen, hogy nekiessen a falnak és eleredjen az orra vére. Onnantól senki nem fogja firtatni a külsődet. Ne legyél beszari.
2015. máj. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A 11-esek is akkorák mint én, egyedül ez az osztálytársam nem, ezért is simán el tudnám intézni.


Neki biztos behúzok, a 11-eseknek már nem biztos mert akkor rám jönnének minden valószínűleg.

2015. máj. 26. 19:56
 4/6 anonim válasza:
Úristen 11.ben még van ilyen??:O Jó,hogy már végeztem a gimivel,de ez nagyon gáz.17 évesen azért az ember már felnőtt valamilyen szinten,nálunk ilyen sosem volt,hogy valakit így kipécéztek volna maguknak:O Nincs senki,aki melletted állna,vissza szólna? Vagy csak szólj vissza te simán,senki sem tökéletes,biztos te is bele tudsz kötni a másikba.Bár én a verekedést nem ajánlanám,mert lehet,h abból még a végén te jössz ki rosszul:/
2015. máj. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Annyit még kérdeznék (aki tapasztaltabb ilyenben) hogy hova?

Orron? Arcon oldalról?

2015. máj. 26. 19:57
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, 11-ben én sem gondoltam hogy ilyen lesz.

Visszaszólok nekik mindig, de az a baj hogy az osztályomba rajtam kívül 4 fiú van, egy ugye aki velük van, a másik kettő meg nem annyira talpraesett, nekik is beszóltak már egyszer, csak őket valahogy békén hagyták.

2015. máj. 26. 19:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!