Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért piszkálnak engem a...

Miért piszkálnak engem a származásom miatt?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és Svájcból származom. Már 9 éves korom óta itt lakom, de az osztálytársaim mindig piszkálnak. Ilyeneket mondanak, hogy: "Húzz vissza a saját országodba!", "A bevándorlók tönkreteszik az országunkat". Valamelyik nap megkérdeztem az egyik osztálytársam, hogy konkrétan mi baja van, és azt mondta, hogy nagyon idegesíti, hogy 3 nyelven beszélek -.- Nem piszkálásból, csak azért kérdezem, mert kíváncsi vagyok, de ebben az országban mindenki ilyen? (És légyszíves ne azt mondjátok, hogy menjek vissza, mert az nem olyan egyszerű, a szüleim beleegyezése is kell, és jelenleg nincs rá lehetőség. (Azért költöztünk ide, mert Apa itt dolgozik)

2013. máj. 6. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Idióták... Elnézést, hogy ezt mondom, de annyira utálom az ilyen embereket.

Nem mindenki ilyen itt, de sajnos akad bőven. Azért körülnézhetnének Angliában vagy Amerikában, ott nem nézik ki a külföldieket, nem is értem, miért kell ilyen szűklátókörűnek lenni.

2013. máj. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Írigyek rád, ennyi.Éltél külföldön, több nyelven beszélsz.Előnnyel indulsz mindenhol.Ne foglalkozz velük, hidd el kamatozni fog a származásod!
2013. máj. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Itt a körülöttünk levő "vidéken" a gyerekek többnyire ilyenek. Ha majd felnőnek, elkezdenek ezzel felhagyni. Ez nem csak magyar sajátosság.
2013. máj. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

én magyar vagyok,de 1 éve kijöttem anyuval tesómhoz Olaszországba... én is megkaptam,és sokszor megkapom.. pedig az osztály háromnegyede külföldi. ( amerikai,brazil,stb stb)

szerintem az ember,az csak ember.. ugyan olyan legyen kínai,japán,amerikai,svájci,akármi...... sz*rd le. :)

2013. máj. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szerintem csak bunkók és nem szabad velük foglalkozni az a lényeg hogy találj másokat :)/tudom nehéz nem törődni velük, de legalább sok nyelven beszélsz :)/

Ha ez segít én meg egy féléve költöztem ki Németországba semmi német tudással úgyhogy senkivel sem tudok beszélni az osztálytársaim elviselnek de ha lehet megszabadulnak tőlem.Úgyhogy egyedül vagyok :(

2013. máj. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vannak akik bunkók,irigyek,hülyék.de az is lehet h veled van a baj.már mint nem a származásod,hanem az ahogy viselkedsz.nekem is volt 1 külföldi osztálytársam és sokszor csesztették ezzel,de csak mert a p*cs volt,csak éppen senki nem magyarázta el neki h mi is az igazi probléma.de az is lehet h én tévedek és tényleg nem veled van a gond...
2013. máj. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagy valoszinuseggel irigyek hogy laktal kulfoldon es 3 nyelven beszelsz. A magyarokra nagyon jellemzo az irigyseg..

Engem azert utaltak altalanosban mert jo tanulo voltam, egyik baratnomet azert mert Romaniabol jott... Viszont ez attol is fugg milyen suliba jarsz, ha magasabb szinvonalu akkor keves az ilyen hulye aki ilyesmiert piszkal...

2013. aug. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!