Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért piszkálnak mindig?

Miért piszkálnak mindig?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre az én esetemben két verzió van.

Vagy olyan vagyok amilyen vagyok, nagyhangú, természetes, őszínte, és ezt megszokják az emberek ismernek és szeretnek, viszont sokan vissza is élnek vele.


Ha ezek a visszaélések rávesznek arra hogy inkább tartsam a szám csendes leszek az emberek furának tartanak majd és csak még többet beszélnek rólam a hátam mögött, sőt bajba is kerülhetek (ahogy most történt, ki akarnak rúgni a kolléigumból hazugságok miatt)


Szóval bármennyire is mennek ezek a marhaságok, hogy a bölcs ember hallgat, meg ilyesmik, mégis csak jobb néha hangadónak lenni bizonyos témáknál és felvállalni a saját verziódat, nem?


Vannak emeberek akik egyszerűen képtelenek leszállni rólam és nem tudom miért pont engem szemeltek ki b.szogatásképp... ha nyíltan elzavarom őket, akkor felröppen egy konfliktus, felhúzódik egy láthatatlan fal, ami kellemetlen, de legalább békén hagynak és max, ha találkozom velük van para. Ha viszont inkább próbálom lesz.rni őket csak mégjobban rámjárnak és egyszerűen megkeserítik az életemet.


Csak velem van ilyen?


2012. nov. 28. 20:01
 1/3 A kérdező kommentje:

Nagyon sok ilyen konfliktus alapja pl a nők. Ha nem ismernek annyira, új vagyok egy társaságban, viszont bejövök az ottani csajoknak, inkább kiközösítenek még akkor is ha amúgy nem lenne velem semmi bajuk. Vagy pletykálnak a hátam mögött, hogy elvegyék a csajok kedvét tőlem.


Tényleg a tököm tele van már ezzel.

2012. nov. 28. 20:03
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a tapasztalatom, hogy végső soron akkor is jobb ha az ember önmagát adja, ha nehezen elfogadható a viselkedése.
2012. nov. 28. 20:05
 3/3 anonim ***** válasza:
A sértődés nem jó semmire, mindenkit szívatnak... Nincs olyan ember akit ne szívattak volna valamivel, csak nem csinált belőle problémát, nem ez a fő téma és az emberek elfelejtették.
2012. nov. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!