Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért piszkálnak? Mit tegyek?

Miért piszkálnak? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Állandóan piszkálnak a fiú osztálytársam (kb. percenként a fejemhez vágják, hogy ronda vagyok). Amikor tudnak, csak belém kötnek: vörös lett a hajam, azzal idegesítettek egy ideig, vettem egy bakancsot azt vágták a fejemhez, frufrut vágattam egyből mondták, hogy jézus stb. Van, hogy nevetnek rajtam, de engem nagyon idegesít, van, hogy már remegek a dühtől. Azt is már a fejemhez vágták, hogy én egy emos-rocker keverék vagyok (amit nem értek, ugyanis a kettőnek semmi köze egymáshoz). Mit tegyek, hogy végre lekopjanak rólam? Ha nem szólok be, ugyanúgy folytatják, ha meg beszólok akkor meg visszaszólnak, ami szintúgy a külsőmmel kapcsolatos. A tanár (még ha óra közben is szólnak) nem szól semmit, de ha én szólnék be nekik csak úgy, akkor már rég leszidtak volna. Nagyon rosszul esik, bár nem mutatom és már egy cseppnyi önbizalmam sincsen...

14/L


2012. nov. 2. 20:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek még. Nagyon gyerekes szinten vannak még, sőt...Ne törődj velük, 2-3 év és kissé cikinek érzik hogy így viselkedtek. Mutasd meg, hogy te érettebb vagy, ne figyelj rájuk, ne is figyelj oda. Esetleg iskola után ha beszólnak, menny oda és adj valamelyiknek egy hatalmas pofont.
2012. nov. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
vegyél egy Desert Eagle-t a többit már tudod....
2012. nov. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, bár elég nehéz nem figyelni rájuk...

második: azért nem szeretnék emiatt börtönben csücsülni...:)

2012. nov. 2. 21:06
 4/13 anonim ***** válasza:
Próbáld meg. Ha nem megy akkor el kell őket viselned, egy darabig. Aztán már abba hagyják.
2012. nov. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

úristen,velem is ugyanez van :/ rám is azt mondják hogy rocker vagyok mert vettem én is egy bakacsot,és ha kicsit is a szemembe ló a hajam akkor már emos vagyok..tavaly órákon nekem is beszólogattak de mostmár nagyjából abbahagyták,de nekem sincs mostmár semmi önbizalmam,3 napot gondolkozok hogy feltegyek-e egy képet facebookra.Kitartás!

14/L

2012. nov. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

uhh, látom nem vagyok egyedül!:) én is sokat gondolkozok, mielőtt felteszek képet, azon is napokat rágódom...:)

2012. nov. 2. 21:36
 7/13 anonim válasza:
Mindig ez van. Akik kitűnnek a tömegből, azok gázak. Neked legalább van egyéniséged, változtatni nem tudsz rajtuk, ha mákod van ,akkor még általánosba jársz és megszabadulsz tőlük pár hónapon belül :D
2012. nov. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

igen, általánosba járok, alig várom a ballagást*-* anya azt mondta, hogy visszafogom sírni, de szinte biztos, hogy nem...:)

köszönöm a válaszod!:)

2012. nov. 2. 21:41
 9/13 mmano88 válasza:
Éretlenek még, ne foglalkozz velük. Tényleg meg kell próbálni nem figyelni rájuk. Az meg tök jó, hogy van egyéniséged. Én is vörös voltam és kicsit rockos középiskolában, bár engem nem piszkáltak... szerintem addigra már benőtt annyira a fejük, hogy ne legyenek ilyen gyerekesek. :) Nyugi, téged sem fognak később piszkálni emiatt. És annak meg tényleg örülj, hogy nem vagy egy tucat-csajszi! ;)
2012. nov. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod!:))

nehéz lesz, de megpróbálok nem foglalkozni velük!:)

2012. nov. 2. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!