Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 16o cm vagyok (lány) és sokan...

16o cm vagyok (lány) és sokan piszkálnak, h kicsi vagyok. Tényleg annyira gáz? Főleg olyanok piszkálnak, akik maguk sincsenek 17o cm fölött és szintén nők.

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 18:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Dehogy gáz. Én pl. 170 feletti csajra nagyon rá sem nézek, pedig 185 magas vagyok. Szerintem sokan vagyunk mi srácok akiknek az ilyen típusú csajok jönnek be, úgyhogy ilyen szemszögből nézve ez teljesen ok. :)

23/F

2010. nov. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
na azert valjuk be, a magasaknak altalaban mindig jobb az alakjuk! miert nem valasztanak 150-165 kozti lanyokat modelleknek? csak 170 folott?
2010. nov. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Miért függ az alak a magasságtól?
2010. nov. 9. 18:44
 4/12 anonim ***** válasza:

Hm.. Vajon 170 feletti lányokat miért nem látok nyavalyogni ezen az oldalon ? Most komolyan... Nem tehetsz arról, hogy 160 centi vagy -ami azért nem olyan kicsi-, ha 167 centi lennél, akkor is lenne egy hülye, aki a véredet szívná, csak nem a magasságod miatt, hanem mert teszem azt, zöld szemed van.


Üdv, egy 164 centis, átlagos magasságú lány

2010. nov. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát.. kövér lányok is nyavalyognak, az anorexiás soványak meg nem, pedig ők se szépek. Túl magasnak lenni se jó, de azért 1o centit még elbírnék :S
2010. nov. 9. 18:57
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Megértem a helyzetedet, bár engem soha sem mondtak picinek, pedig 162 cm vagyok. Sőt, engem mindig magasabbnak hisznek, mert vékony alkatú vagyok és magasarkúkat húzok.


Észrevettem, hogy a 158-160 cm-es lányok fél életüket odaadnák hgy legalább 168 centisek lennének!

Én erre mindig azt mondom, senki sem tökéletes:(((

Én mindennel elégedett vagyok, csak a magasságommal nem.

De ha duci lennék, akkor azzal nem lennék elégedett.

Megfigyeltem, ha valaki magas, ami nekem álommagasság, pl. 174 cm, akkor egy dagadt debella.

Vagy pl. az egyik osztálytársam 167 cm de eléggé csúnya arcú volt.

Szerintem a 160 cm pont határeset. 160 cm alatt alacsony egy nő.

A legtöbb csaj (az én ismerőseim is) 160-168 cm között vannak nagyrészt, kevéske kivétel 170 cm felett és 160 alatt.

Engem soha sem csúfoltak, főleg a fiúk nem. Pedig fiú suliba jártam. Egyszer megkérdeztem pár fiút, hogy szerintük alacsony vagyok-e. Azt mondták, hogy nem, én pont jó magasságú vagyok (162cm) és akik törpék az a két osztálytársnőm.

Őket csúfolták is: az egyik lány 155 cm a másik 156 cm volt:D

Ja igen, egyszer egy középkorú néni mondta nekem, hogy milyen törpi vagyok. Persze ő kb 10 cm-rel kisebb volt:D


Igaza van az előző hsz.nak, mindegy milyen vagy, valamibe mindig belekötnek.

Hordasz magassarkút? Mert nem ártana, az dobna rajtad 5-6 centit.

Ha a magasságoddal piszkálnak , szólj be neki: "te beszélsz? Te sem vagy valami hű de magas!". Ennyi.


A pasik szeretik ezt a magasságot.

A nőknek a mániájuk, hogy ha valaki nem modell magasságú, akkor már nem is nő:P

Én 88-62-88 vagyok és 162 cm, még mindig jobb, mint egy modellmagasságú debella. Mert hiába szép magas valaki ha egy disznyó. Nincs igazam?


Ha megnézed a Született feleségekben a törpi Gabit, aki asszem 157 magas, mégis tök jól néz ki, és a legszexisebb alakú is.Hiába vannak ott a nyurga végtagú a 165-180 centis többi feleség.

2010. nov. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

én 165 vagyok... de sokszor már így is túl magasnak érzem magam:S:((

17/L

2010. nov. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

nem rossz az pasik szempontjából.. mivel én alig találok a magasságomhoz illő fiút, konkrétan 1et (a barátomat :D) ismerek, aki jóval magasabb nálam. neked van választási lehetőséged... azért az elég cinkes ha neked kell lehajolnod h megcsókold a delikvenst : )


18/L 176 cm (és am megcáfolnám a dagadt debellát.. 57 kg vagyok.)

2010. nov. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mivel én 156 cm vagyok, örülnék a 160-nak :)

Engem soha senki nem csúfolt a magasságom miatt, egyedül engem zavar :D


szóval nem gáz...

2010. nov. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én egy eléggé mélynövésű srác vagyok a 171-2centimmel.

Nekem az ideális magasság olyan 155-165között mozog.

Így is gáz ha egy 165centis csajjal mutatkozok aki ráadásul magassarkút is hord!

Én is szívesen lennék 185+cm mert már a 12-13 éves lányok is magasabbak nálam, ami számomra kiábrándító!

Egy lány legyen picike, törékeny, szeretnivaló.

Szóval tökéletes a magasságod!


19F

2010. nov. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!