Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért piszkálnak? Mit tegyek?

Miért piszkálnak? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Állandóan piszkálnak a fiú osztálytársam (kb. percenként a fejemhez vágják, hogy ronda vagyok). Amikor tudnak, csak belém kötnek: vörös lett a hajam, azzal idegesítettek egy ideig, vettem egy bakancsot azt vágták a fejemhez, frufrut vágattam egyből mondták, hogy jézus stb. Van, hogy nevetnek rajtam, de engem nagyon idegesít, van, hogy már remegek a dühtől. Azt is már a fejemhez vágták, hogy én egy emos-rocker keverék vagyok (amit nem értek, ugyanis a kettőnek semmi köze egymáshoz). Mit tegyek, hogy végre lekopjanak rólam? Ha nem szólok be, ugyanúgy folytatják, ha meg beszólok akkor meg visszaszólnak, ami szintúgy a külsőmmel kapcsolatos. A tanár (még ha óra közben is szólnak) nem szól semmit, de ha én szólnék be nekik csak úgy, akkor már rég leszidtak volna. Nagyon rosszul esik, bár nem mutatom és már egy cseppnyi önbizalmam sincsen...

14/L


2012. nov. 2. 20:57
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
mindenkinek ment a zöld kezecske^-^
2012. nov. 2. 21:52
 12/13 anonim ***** válasza:
A fiúk már csak ilyenek, szembe cikiznek, a hátad mögött meg valószínű tök jó csajként emlegetnek. Még nem tudják kifejezésre juttatni, és többségük nem is fogja tudni, mert a pasik 80%-a egy kiskanál érzelmi szintjén mozog, 10% normális viszonylag, a maradék 10% meg annyira túlérzékeny, hogy egy átlagos beszélgetésben is folyton tojáshéjon táncolsz velük...
2012. nov. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszi a választ:D hát az a maradék 10% nem a mi sulinkba jár:D
2012. nov. 3. 00:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!