Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, ha látjátok, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ha látjátok, hogy az utcán vagy buszon beszólogatnak, vagy piszkálnak egy lányt, odamentek neki segíteni és megvéditek vagy pedig rá se néztek és továbbálltok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 17:55
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
22%
Én is beszólok neki.
2010. okt. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
6%
attól f. hogy néz ki
2010. okt. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván helyzetfüggő,ha nem párok civakodnak hanem tényleges csirkefógó kötözködik akkor oda illik menni.

Egyik haverom viszont megjárta a túlzott lovagiassága miatt:Valaki elkezdett egy lányt zaklatni,ő odament hogy álljon le,a rövid szópárbajt tetlegesség követte.Egyik buszmegállóban felszálltak a rendőrök - nyilván hívták őket hogy folyik a verekedés.De közben pont a sértett lány a nagy kavarodásban eltűnt...nyilván egy másik ajtónál leszállt.

Hős haverunk egy egész délutánon át magyarázkodhatott a kapitányságon hogy nem ő kezdte meg minden és örülhetett hogy nem indítottak ellene eljárást...

2010. okt. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
94%

Az a világ már elmúlt

A lovagias férfiak már kihaltak

Én voltam az utolsó, de már megvénültem, és becsületes családapává váltam

2010. okt. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
77%
akkor örülj neki.:D
2010. okt. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
97%

Valaki 6-7 rajnak neki merne menni?

Hát nem biztos. Szóval erősen helyzetfüggő. Amugy nyilván megtennék minden tőlem telhetőt a lány érdekében.

2010. okt. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
83%

Valószínűleg igen.

21F

2010. okt. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
77%
Nyilván a keserűség és a tapasztalat beszél belőlem, de a legtöbb pasi egy kis gyáva féreg... (20L)
2010. okt. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
94%
Ha valami csöves piszkálja, akkor ja. Ha egy csapat eszkimó, akkor tuti nem.
2010. okt. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
77%

18:34

Teljesen igazad van, a mostani pasik(a középkorúak is!!!) inkább arébbállnak vagy úgy tesznek mintha észre sem vennék az ilyen eseteket. Ha pedig nála többen vannak a kötözködők akkor meg FŐLEG. Gyáva férgek. Ennyi


Nem kell középkorban lenni ahhoz, hogy a gyengébb mellé oda MERJ állni,csak kezdjük ott hogy a "pasik" karja ma már a nők karméretével vetekszik(ebben a nők is hibásak, nem kicsit h ez a férfi szerintük. Aztán meg csodálkoznak ha a pasijukat egy lány kiüti, nem hogy más srácok :D ). A férfi meg ma is oda mer állni, mert attól vagy férfi ha a nagyobb,erősebb,több ellen is képes vagy odaállni hogy egy gyengébbet(nem,nem csak nőket hanem fiatal gyereket stb.)meg MERSZ védeni...A férfi itt kezdődik, kevés van. A többiek meg génhibás selejtek,rossz nembe születtek.Ennyi.


Az egyik válaszolónak a kifogása,hogy majd járhat a rendőrségre mert megvédett valakit a haverja, ő nem akar így járni. Jól tette h megvédte a csajt, de pl. Neked, aki ezt elmesélte, ahogy kivettem a szavaidból egy kis kellemetlenséget nem ér meg? Jajj,egy délután a rendőrségen, biztosan beletaposnak az érzékeny lelkedbe, mert kikérdeznek és - jogosan - el kell mondanod, hogy mi volt a szitu... :D


20/F

2010. okt. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!