Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, ha látjátok, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ha látjátok, hogy az utcán vagy buszon beszólogatnak, vagy piszkálnak egy lányt, odamentek neki segíteni és megvéditek vagy pedig rá se néztek és továbbálltok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 17:55
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
olyan jo érzés lehet ha valakit meg véd egy férfi:))
2010. okt. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
5%
le is köpöm a csajt :D
2010. okt. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

Hát attól, ha csak beszólógatnak nem teszek még semmit. (Persze feltételezem, hogy nem a csaj kötekedett előbb vagy kezdeményezett konfliktust, hanem csak úgy belekötöttek) Max közelebb megyek vagy jobban elkezdek figyelni, hogy készenlétbe helyezzem magam. Ha bántani is kezdik, akkor már tennék is valamit. Am sztem ezt nem csak azért kéne tenni, mert lány. Amikor egy gyengébbet bánt valaki erősebb, akkor alap dolog, hogy meg kéne védeni, esetleg kimenekíteni onnan, vagy melléállni. Sztem még túlerővel szemben is úgy illik, hogy beavatkozzunk. Gondoljatok bele, ha veletek tennék ezt és egyszercsak mellétek állna egy vadidegen, mennyivel javulnak az esélyeitek még túlerővel szemben is (sztem). Két vagy több emberhez már egy falka "svéd üzletember"-nek sem igazán füllik a foga, hogy elintézze. Ők spec azt élvezik, ha magányosan kaphatják el az illetőt. (ezt is csak sztem)


Tudom, hogy már nem divat, de bennem még él ez a lovagi szellemiség vagy micsoda. De sztem manapság ez már lassan cikinek minősül. Szeretik a hősöket, de csak a tévében vagy képregényeken. Ha valaki ilyet próbálna, mint amit a kérdésben írtál akkor sztem ki is röhögnék. Gondolj csak bele, hány olyan eset volt már az ált és közép sulikban, hogy egy kisebb vagy gyengébb gyerekbe kötöttek bele. És hányan álltak oda, hogy leszereljék vagy megvédjék? Kb senki. Csak nagy bambán végignézték az egészet és azzal nyugtatgatták a lelkiismeretüket, ha kellett, hogy nem ők tették ezt vele, csak végignézték. Még a lányok is. Olyan undorítóak tudnak lenni olyankor, amikor egy ilyen eset után mégis a "győztes" sráccal lógnak és látni rajtuk, hogy oda vannak érte, pedig elítélik, amit csinált. Ezt mindig is rühelltem a lányokban. Bezzeg, ha őket bántja valaki, akkor tök mind1, hogy milyen a szitu, egyből elvárják, hogy rohanjon oda valaki és védje meg őket, csak azért mert lányok és van cicijük meg p.ncijuk.

2010. okt. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
8%
Nem mennék oda, mert a csaj is leszarná, ha engem bántanának pasik, szóval én is leszarom, ha valami pinát bántanak. Attól, hogy van pinája meg csöcse, attól még nem fogom sajnálni.
2010. okt. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Ha van esélyem, akkor odamegyek, de egy ork horda ellen sztem se lenne értelme.
2010. okt. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
25%

Jajj de bírom ,amikor a neten keresztül megy a szájkarate. Ez a nagypofájú 10-20 18:59 meg elmehet a sunyiba. Életedben nem kerültél még konfliktusba, megnéztél egy rambó filmet, aztán adod a lovagiasságot. Tudod neten keresztül mindenki hős. Elég nagy a szád, de csak a semmire. Csicska vagy, azok beszélnek/írnak így, mint Te.


Másik lány (20 éves) meg ne alkosson véleményt. Bírom, hogy beírják, hogy szinte minden srác besz*ri, csak az övé nem...ezt írják sokan. Most akkor mindenkinek van otthon egy rambója? Akkor ohgy is van ez?


Ez olyan, hogy minden srác szemét, csak az övé nem, mert szerencsésen talált egyet. Mindenki ezt írja. Jó lenne, ha a nők végre felkelnének az álomvilágukból. Sajnos ma 30 év alatt (de leeht már 35 alatt) minden nő, kivétel nélkül álomvilágban él. Igen, még az eddigi barátnőim sem kivételek, gyorsan dobtam is őket. És az ilyen nők kedvence az áomvilágban élő, mindentől megóvott netRambó. Mint 10-20 18:59.

2010. okt. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

Látom valakiben annyira kevés a férfi hormon, hogy az alapvető ösztönökre sem futja...Vannak országok, ahol egy ilyen szólás után (minek védjem meg, azért mert cicije van...)nem tekintetének többet férfinak a férfiak sem. Ott ez a fajta férfiúi mentalitás szégyen és gyalázat, és gyávaság. Ott minden férfi úgy gondolkodik, hogy nekik kell megvédeniük a nőket, ezért ha ilyet látnak az utcán, akkor kivétel nélkül mindegyik odarohan és egymást is erősítik. Mondjuk ez főleg a kollektivista társadalmakra jellemző, nem az ilyen individualistákra, mint a mostani magyar... (tisztelet a szép számú kivételnek!)


Másik: hogy várod el, hogy egy nő tiszteljen és férfiként nézzen rád, ha te sem tiszteled a nőiességét. Igen cicije és p..ija van, hogy kihordja, megszülje és szoptatni tudja a te gyermekedet is!

Ha anyukád nem lenne nő, akkor te odaát lennél a nagy sötétségben, az életedet köszönheted neki! Amikor becsmérled a nőket, akkor jusson eszedbe édesanyád, hogy mit köszönhetsz neki!

2010. okt. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Ja igen... és ha te egy nőtől várod el, hogy megvédjen a férfiaktól, akkor megkérdezem tőled, hogy tudod mi a különbség aközött, hogy nő és férfi?
2010. okt. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
22%

15:36-os! 00:04-es vagyok. Nem azt mondtam, hogy nem védeném meg. De nem azért védeném meg, mert nő, hanem azért mert bajban van.


Szerintem meg az szégyen, ha így nemek szerint elkülönítik ezt a dolgot. Ha egy srácot bántana 3 erősebb, akkor azért nem védenék meg, mert lány és csak lányokat akarnak megvédeni?


És azért az már igazán pofátlanság, ha egy lányt megvéd egy fiú, akkor a lány utána elszalad és otthagyja a srácot, holott miatta történt az egész.


A mai nőkben meg egyszerűen már nincs mit tisztelni. Már nem is nők. Szerintem a pasijuk sem tiszteli nőként őket, csak biológiai késztetésből vannak velük. A mai nőnemű lények nagy többsége szexuális tárgyként viselkedik és szinte mindenféle emberi érték hiányzik már belőle. Az ilyeneket nem tartom nőnek.

2010. okt. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Ja és igen... Én azért elvárnám, hogy bajban azért mellettem harcoljon (attól még, hogy nő és ne csak ott álljon, mint egy barbibaba), ha már egyszer én is megtenném érte.


De az az eset, amit fentebb leírtam, hogy egy kissrácot bánatank többen és ott állnak körülötte a lányok és nem tesznek semmit. Itt azt rühellem, hogy a lánynak lenne befolyása a menőcsávóra, mégsem használja ki, mert félti a tekintélyét a többiek előtt. Ugyanis, ha szembeszállna a menőcsávóval, akkor többet nem lennének jóba és neki csak ez kell, hogy egy menőcsávó legyen a pasija. Inkább elfogadja az egészet és bambán néznek a menőcsávóra, hogy milyen jóképű. Igen, ezt utálom.

2010. okt. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!