Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, ha látjátok, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ha látjátok, hogy az utcán vagy buszon beszólogatnak, vagy piszkálnak egy lányt, odamentek neki segíteni és megvéditek vagy pedig rá se néztek és továbbálltok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 17:55
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
81%

Pont szombaton történt velem, hogy álltam a buszmegállóban és egy vékony csajhoz odament 4 full részeg kan cigány.

Először még csak kérdezgették, hogy iszik-e/eszik-e valamit de utána kötözködtek vele.

Na most én oda sem mertem menni, mert 1 cigány is jól megver, nem hogy 4. Ráadásul ha részegen előkapja a kést akkor nekem annyi és ha már leszúrt akkor mindegy, hogy a rendőrség lecsukja-e.

2010. okt. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

Egy katona srác egyszer a szemem láttára hajított ki egy cigányt a buszból, aki piszkálta az egyik nőt a buszon. Nagyon kis ideig elnézte, megvárta a megállót ahogy nyílik az ajtó és a gyerek szabályosan röpült.

Mi meg megtapsoltuk, jó érzés volt látni egy ilyen pasit.

2010. okt. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
41%

Szeretem az ilyen bátor kurucokat a neten.

Vajon miért mindig éppen cigányokat hajigálnak ki ezek a buszból.

Én meg azt látom mindig, hogy még az utca túloldalára is átmennek, ha látnak egyet szembejönni.

(nem vagyok cigány, de sok barátom az)

2010. okt. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:

Talán azért, mert agresszívabbak és gyakrabban kezdeményeznek konfliktust.. (tisztelet a kivételnek!)


Az a srác éppen nem ment át az utca másik oldalára. Ezért írtam le.

2010. okt. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Ha svájci képzőművészek csoportja zaklatja, nos, akkor úgy teszek mintha nem lenne semmi, ugyanis nem hiányzik hogy összeszurkáljanak egy vadidegen miatt. Ezért lehet fikázni, meg hogy mittoménmi vagyok, de élőben ti sem állnátok szembe 4×es túlerővel.

18/F

2010. okt. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
82%

18:59

Természetesen a haver nem pisilte magát össze a rendőrségen sem de eléggé nehezményezte hogy a csajszi akiért vásárra vitte a bőrét egyszerűen csak továbbállt mikor már nem ő volt a célkeresztben.Nem kellett volna hosszan hálálkodnia de ha ott helyben tisztázta volna őt a rendőröknek akkor nincs meghurcolva mint egy bűnöző.Valszeg a rendőrök tényleg a jó zsarut akarták játszani mikor végül hazaengedték következmények nélkül mert amikor elmesélte a sztorit közölték vele hogy:"Ezt a meg akartam védeni egy lányt aki közben eltűnt,ismerős szöveg és nagyon unják,jobb lenne valami újat kitalálniuk a forrófejű fiataloknak..."

2010. okt. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

18:59 vagyok.

Az eszkimókkal kapcsolatban az a gond, hogy mindenki fél hogy összeszurkálják. Az én haverjaim között is vannak ilyenek. Aztán megkérdezem tőlük hogy mégis mit féltesz magadon annyira? Azt a gyáva fárget aki most vagy, hogy sem magadért sem másokért nem mersz kiállni? Érdekes, egyik sem szól vissza,de ha ekkor sem száll magában, így járt. netkuruc lennék,nem hiszem(egyáltalán mi az? ). Álltam már szemben 3 vs 11 felállásban. El is vertek. Na és?? Tapasztalatnak hívom. Ti meg hülyeségnek, én meg az ilyeneket szerencsétlennek akik félhetnek egész életükben.

A "netkurucok"(??)-ról meg annyit, hogy én is láttam már 3 vendégmunkást repülni mikor belekötöttek valakibe. Vannak még férfiak is a világon,nektek otthonülőknek és "éjszaka egyedül sehová nem megyek" embereknek persze ez hihetetlen.

2010. okt. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
57%
Biztos nem haverkodnék cigánnyal...koszosak, igénytelenek meg agresszívek. Persze magyarok között is van ilyen...10cigányból 9 100magyarból 9...
2010. okt. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:) Azért jó olvasni, hogy vannak (ha elvétve is) hősies férfiak akik megvédik a nőket, ha olyan a szitu!:)

Azon viszont megdöbbentem, hogy valamelyikőtök azt írta, hogy ez attól függ hogy néz ki a lány. Miért Te egy duci szemüveges csajszit otthagynál 5-6 részeg férfi tárasaságában de egy szőke szexbombát megvédenél??:S Ez elég szégyen.

Én egyszer úgy jártam, hogy a buszon egy kis girnyó odajött hozzám és beszólogatott, hogy de szexi vagyok, meg elkezdte részletezni miket csinálna velem. Nagyon zavarba jöttem, és tiszteletlennek tartottam. Erre egy helyes srác odajött és leállította a kis patkányt!:)

2010. okt. 20. 21:43
 20/35 anonim ***** válasza:
18:34 vaok, mennyire igazad van utolsó.... :S:D
2010. okt. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!