Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, ha látjátok, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ha látjátok, hogy az utcán vagy buszon beszólogatnak, vagy piszkálnak egy lányt, odamentek neki segíteni és megvéditek vagy pedig rá se néztek és továbbálltok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 17:55
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

Egy nő nem tudja magát megvédeni fizikailag egy férfival szemben. Azért nem, mert anatómiailag teljesen más a testfelépítése, akármennyit is sportol, nem lesz olyan erős, mint egy férfi. (most nem a nyüzügékre gondoltam, hanem férfiakra) Emellett érzelmileg is másként van programozva, mint egy férfi. Ez neked lehet, hogy gyávaságnak tűnik, viszont egy kisgyermekről való gondoskodás közben ennek az érzelmi különbségnek óriási szerepe van! Egyszerűen másra vagyunk programozva, még akkor is, ha a világ uniszexet akar mindenkiből csinálni. Na ez az oka, hogy valószínűleg te sem érzed férfinak magadat a férfias beállítottságú nők mellett. Emellett, aki nőiesebb, finomabb, érzékenyebb, gyengébb, leértékeled.

Az, hogy egy nő szexuális tárgy... ki teszi vajon azzá? Na ez egy komoly vitatéma lehetne. Nagyon sanyarú tapasztalataid lehetnek és valamiért az ilyen lányokat vonzod magadhoz, aki szerinted csak a szexre hajt.

Egyébként komolyan sajnállak, mert biztosan nem volt benne részed, hogy amikor te is gyenge voltál (lelkileg), volt egy angyal mellettd, aki meghallgatott, aki megértett és aki támaszod volt, aki ápolt mikor beteg vagy, aki megajándékozott volna téged gyermekekkel, aki biztosította volna a család melegét, aki éreztette volna veled, hogy te vagy a világ legeslegjobb pasija.

Én szívből kívánom, hogy találj magadnak egy ilyen lányt, de ahhoz az kell, hogy tudd mi az, hogy nő, és tudd mi az, hogy férfi. Mind biológiai, mind pszichológiai értelemben és fel merd vállalni a férfi szerepet.

Ő adja a meleget, az otthon melegét neked és te adod a biztonságot és a védelmet neki.

2010. okt. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Az iskolában lévő kiscsajok még nem nők. Valakinek meg kell őket tanítani a női szerepre.

A menőcsávó pedig az alfa szerepe, és sajnos biológiai okok miatt a nő az alfa felé vonzódik. (pontosan az erő miatt)

Lehetsz úgy is alfa, hogy erős vagy, de tisztességes. Az a lényeg, hogy ki tudj emelkedni a többi pasi közül.

2010. okt. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Hm, be kell valljam, eleinte valami parasztnak néztelek, de ha így figyelmesebben elolvasom amiket írsz, hát igen, van benne valami. Tény, hogy nem volt ilyenekben részem, amiket leírtál. Az is, hogy még nem vagyok férfi, inkább csak fiú. Szal részben egyet is értek már veled, de teljesen nem.


A gyengédséget, nőiséget, finomságot nem értékelem le. Szerintem a bátorság alapvető emberi erény és nemtől független.


Abban is igazad van, hogy nem igazán értem ezeket a dolgokat, hogy mitől nő a nő és mitől férfi a férfi. Gondolkoztam már ezen a problémán. Persze, biológiailag egyértelmű, de úgy értem, hogy viselkedésben, gondolkodásban mi az a helyes férfi vagy női séma, amihez viszonyítani kéne.


És amikor megvédésről beszélek, gondolok itt pl olyan helyzetekre is, amikor egy lány egyértelműen erősebb, annál a fiúnál, akit bántanak, ugyanis az éppen bántott fiú mondjuk sérült, vagy egyéb okokból kifolyólag nem tudja megvédeni magát. A lány mégsem tesz semmit.


Amikor meg cicis meg p.ncis szavakkal illettem az úgymond nőket, azt azt épp arra értem, hogy nem ettől kéne nőként nézni valakire. És rengeteg nőnemű lény van, aki azt hiszi magáról, hogy mert p.ncija meg cicije van mindent el tud érni (adott esetben, hogy megvédjék vagy akár munkahelyen előléptessék, pénzt szerezzen stb). És én ezeket megvetem.


Am nekem valahogy nőben egy kicsit anyatigrises ideálom van. Nem szeretem, amikor egy lány elkezd hisztizni, vagy sírógörcsöt kap, mert nem tud megoldani egy problémát. Általában az ilyen sírások is érzelmi zsarolások. Nekem valahogy az tűnik normális női viselkedésnek, ha nem adja fel a probléma megoldását, legyen az valami szellemi feladat vagy fizikai, például a gyerekének megvédése vagy akár a férfié, ha már arra kerül a sor.

2010. okt. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Én is másképpen állok hozzá, mivel írtad, hogy fiatal vagy:)


Az a lány, aki egy sérült, vagy valamiért fogyatékkal élő embertársát hagyja, hogy megverjék, az sajnos gonoszság. Ezt te is jól érzed. A menőcsávót nem tudja megverni (nem is kell neki), viszont segítséget tudna kérni egy lány is.


De mint írtam, az iskolás lányok még nem nők. A női szerepet nekik is tanulni kell, ugyan úgy, ahogy neked a férfi szerepet. Az anyukáknak és az apukáknak ebben fontos szerepe van. (a mai szülők sajnos nem érnek rá semmire, illetve nekik is sokszor gondjaik vannak a nemi szerepekkel)

A harc, a küzdelem férfias tulajdonságok, pszichikai értelemben is. A nők és férfiak agya másképpen működik élettanilag is.

A mai világ megpróbálja összemosni ezeket a szerepeket, aztán a rengeteg válás és boldogtalan párkapcsolat után rá fogunk jönni, hogy ez nem jól van így.

Fontos, hogy érezd erős vagy, hatékony vagy. Ha van egy egészséges önbizalmad, humorod és mered használni azt az erőt, amit az égiek adtak, mert fiú vagy (ezt leki értelemben is értem: kiállni a véleményed mellett, küzdeni, nem feladni a dolgokat), akkor biztosan sikered lesz a lányoknál.

A lányok pedig az érzelmi védelmet, biztonságot tudják neked megadni, ami téged erőssé tesz, ez borzasztóan fontos. Ha egy lánynak kell téged megvédeni fizikailag és mondjuk a vitákban is, akkor nem fogod magad jól érezni egyszerűen...:)

2010. okt. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Tapasztalat: mindenki mindenhová néz, csak felém nem... -_-'
2012. máj. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!