Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tudnék vele kezdeni? Néha...

Mit tudnék vele kezdeni? Néha elég idegesítő! Vagy csak egyszerűen paraszt?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam. Lány. (Én fiú vagyok). Jól megvagyunk, de nem mindig tudom elviselni. Azt hiszem annak idején sokat megengedtem neki, most pedig ezzel úgymond "visszaél".

Előfordult már olyan, hogy suli után be akartam menni a közeli áruházba, mire ő hangosan a tömött buszmegálló előtt elhaladva megkérdezte: Te most sz@rni mész.

De volt rá példa arra is, hogy megkérdezte, hogy nem büdös-e a hóna alja, erre fogta és odanyomta a fejemhez. :S


Már próbáltam mindent. Megmondtam neki szépen, üvöltöttem vele, de semmi...


2010. febr. 18. 21:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem egyszerűen egy ideig vedd őt levegőnek, csak h. vegye észre h. neked ez ahogy viselkedik nem tetszik. Meg elmagyarázhatnád neki h. egy lány így nem viselkedik.

Ha kérdezi h. mért nem vagy vele u.úgy mint eddig, akkor is megmondhatod neki h. majd akkor amikor normálisan fog viselkedni, mert kedveled stb.. de szerinted égő ha egy lány így viselkedik. Ha meg nem változik akkor viselkedj vele semmitmondóan. Előbb utóbb csak rájön. A másik meg h. tarts elé ferde tükröt. Ha meg ahogy írtad ilyenkor megsértődik akkor meg mondd neki h. na látod...te ilyen vagy..

2010. febr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a levegőnek nézés akár be is erősítheti nála ezt a viselkedést. Lehet, hogy pont szeretetre vágyik. Ha eljársz vele kettesben, és érezheti, hogy szereted, akkor valószínűleg meg fog változni. De azért ne öld ki belőle teljesen a vad csajt, jól jön az még később ;)
2010. febr. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá a forgalmas piactéren nem nedvesedett e át még a tamponja, és segíts e kicserélni. :D
2010. márc. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Lol az utolso az jo:-D amugy szerintem viszket a ...ja:-~D enis csaj vagyok es viselkedtem mar cikin sracokkal amikor flortoln akartam...de azert ilyen fosasrol nem volt szo sosem.Kerdezd meg tole,hogy szar manias?:Dvagy hogy a szar meg a fos a kedvenc szava ,mert mar erre rajottel:-)
2010. márc. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Izomból nyald arcon és fuuutáááás!
2010. márc. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!