Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tudnék vele kezdeni? Néha...

Mit tudnék vele kezdeni? Néha elég idegesítő! Vagy csak egyszerűen paraszt?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam. Lány. (Én fiú vagyok). Jól megvagyunk, de nem mindig tudom elviselni. Azt hiszem annak idején sokat megengedtem neki, most pedig ezzel úgymond "visszaél".

Előfordult már olyan, hogy suli után be akartam menni a közeli áruházba, mire ő hangosan a tömött buszmegálló előtt elhaladva megkérdezte: Te most sz@rni mész.

De volt rá példa arra is, hogy megkérdezte, hogy nem büdös-e a hóna alja, erre fogta és odanyomta a fejemhez. :S


Már próbáltam mindent. Megmondtam neki szépen, üvöltöttem vele, de semmi...


2010. febr. 18. 21:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem tetszel neki. Hány évesek vagytok? :)
2010. febr. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
hát elég primitív lány lehet,ha ilyeneket csinál. mindenesetre én jót röhögtem. de szerintem is szerelmes beléd
2010. febr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

Az is lehet, de szerintem valószínűbb h. egy havert lát benned, de fura mert tök úgy viselkedik Veled, mint a fiú barátaival.

Próbálj meg ugyanilyen módon mint ő hozzáállni, aztán észbe kap h. te nem pasi vagy..


Ha meg tetszel neki, hát....érdekesen fejezi ki, nem hiszem h. ennyiből rá lehet jönni, akk nem jól küldi a jeleket:D

2010. febr. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

okos vagyok, belegabalyodtam az eszmefuttatásomba. Szóval viselkedj ugyanúgy vele mint ő Veled. eddig ok, de szal ő akar úgy viselkedni mint a te haverjaid. És ha így viselkedsz vele majd észbekap h. jujj ő lány..

huhh remélem így érthető

bocsi-bocsi, nem olvasni nem tudok, csak ilyen kis bénácska vagyok:))))))))

2010. febr. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Hát nem vagyunk egyidősek, 2-3 év van köztünk, mert ugye ez szakmai képzés.

De előfordult, hogy pl. órán a tanár füle hallatára megkérdezte: fosol még?


A baj az, hogy ezt nem tudom viszonozni, mert akkor neki áll feljebb. De bezzeg, ha ő csinálja, azt türjem el?

Ha lány lennék, már rég megvertem volna.

2010. febr. 18. 22:25
 6/15 A kérdező kommentje:

De pl. minap épp mentünk a járdán, s jött egy öregember. Ő meg odajött mellém és nekilökött az öregnek...

Szóval, ha ezt csinálja azzal akibe szerelmes, akkor milyen azzal, akit utál???

2010. febr. 18. 22:26
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a csaj egy vadparaszt.Hanyagold!
2010. febr. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%

Jelentem az ügyetlen vagyok szóval lehet hámozni kell.

Szóval ezt a lányt mióta ismered? másokkal h. viselkedik?

Nem mondtad még neki h. elég gázul viselkedik? Vannak lány barátai? Ha kérdezted akkor mit mond mért viselkedik ilyen enyhén szólva gusztustalan módon? És milyen kapcsolatba vagy Vele? Mi az h. sokat megengedtél neki?

2010. febr. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Vannak lánybarátai, immáron hat éve ismerem. Lányokkal kicsit visszafogottabb.

A sokat megengedtem neki alatt azt értem, hogy korábban is egy osztályba jártunk, de eléggé széthúzott az egész. Így ő volt az egyik, akivel jóban tudtam lenni, így elnéztem ha így viselkedett.

Szóltam már neki, hogy ez így gáz, de semmi...

2010. febr. 19. 09:26
 10/15 anonim ***** válasza:
Tetszel neki. Én jól elkapnám. Jó csaj lesz belőle később, csak lazíts.
2010. febr. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!