Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan állítsuk le a nővérét?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan állítsuk le a nővérét? Egyszerűen már idegesítő!

Figyelt kérdés

Sziasztok.17/F vagyok bnőm 14.A nővére 18.

És most el van szállva magától,mert 2,3,4esekre leérettségizett,és van egy munkahelye nyárára..

Előtte,sőtt még az érettségi előtti napokban is csak gépezett,mást nemigen csinált,a portáján nem tud rendet tartani(bnőm szokott pakolni helyette),most pedig fel van háborodva hogy huga,meg az öccse nem csinál mást csak gépezik,meg fekszik egész nap,holott ez közel sincs így,az szinte minden nap dolgozik délutánonként a forró melegbe,a huga pedig elfoglalja magát,takarít,gépezik..

Ha aztmondja neki bnőm,hogy csináljon meg maga valamit,csak a cink van belőle,hogy ő semmit nem csinál stb..Most őszintén?Kutyája a nővérének?Szerintem nem..

Bnőm csinál otthon az egész házban mindent,és a nővére mégis folyton szidja,hogy semmit nem csinál.

Múltkorában kijelentette,hogy mindent megtesz hogy vége legyen fél éves kapcsolatunknak.

Olyannyira mindent,hogy egyszerűen már nem tudunk találkozni se barátnőmmel,mert közös szobájuk van,és én is utálom a nővérét,mindig jópofizik minden,aztán az embert a háta mögött beszéli ki..

Meg szidja meg minden..Aztán másnap meg mindig pitizik,hogy bocsánat meg minden..

De ez nem az első alkalom..Heti,sőtt,szinte napi szinten ezt csinálja,ami véleményem szerint nem normális..


Másnaponta szoktunk újonnan találkozni(bnőmmel) és még ígyis folyton po*ázik,hogy mindig ottvagyok,holott előtte 1hétig szinte egyáltalán nem is voltam..


Mit lehet tenni egy ilyen "emberrel(képletesen)"...

Egy olyannal,aki a kétszínűség tetőfoka,szal ennél már tényleg csak jobb lehet..

Minden ötletre vevő vagyok,ami nem károsítja a testi épségét..


2010. júl. 6. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:

"Minden ötletre vevő vagyok,ami nem károsítja a testi épségét..."

ja, akkor az én ötletem már nem fog tetszeni:D

2010. júl. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nézd levegőnek. bnőddel menj el sétálni vagy bármi program strand oda csak nem követ de én a bnőd helyében nem csinálnék meg smit nem a csicskája hanem a huga.17L
2010. júl. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha csak két naponta találkoztok, akkor is átérezhetnéd a nővére helyzetét. Közös szobájuk van, nyilván ha ott vagy, zavarja, hogy nem mehet be nyugodt szívvel abba a szobába, ami az övé is. Részben megértem... A másik részét nem tudom, nem ismerem... A testvérek között mindig megy a marakodás, nézd levegőnek, ne foglalkozz vele! Miért te mész oda? Miért nem a barátnőd megy hozzád? Miért nem mentek el sétálni, ültök be egy kávézóba, mentek el strandolni, pizzázni, vagy bármi?
2010. júl. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A barátnőd NE tegyen rendet helyette, nézzétek levegőnek. Ez sokat segít.
2010. júl. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb ilyenkor mindig a fenyegetés....
2010. júl. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vizsgák előtti napokban nem szabad tanulni, hnem dögleni kell...
2010. júl. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne törődjetek vele, a barátnőd tőled függetlenül se szolgálja ki, menjetek inkább hozzátok vagy házon kívülre.
2010. júl. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem mondani,hogy általában felváltva megyünk a másikhoz..Meg próbálom én is úgy időzíteni,hogyha a nővére nincs otthon akkor megyek..

Tegnap-ma reggel lementem..9kor..Fél 12ig voltam ott,mert utána megy haza a nővére szülei stb..Mert ebédelnek blabla..

A nővérének direkt nem is mondtuk..Ma megtudta,és elkezdett pofázni bnőmnek,hogy már a töke ki van tőlem hogy mindig ott vagyok..

Mi a fa**ért zavarja??Otthon sincs?Akkor nemtökmind1 neki...

Mint mondtam a fő cél,hogy szétszakítson minket egymástól..

Bármi áron..


Szal még ígyis 4naponta lát,ha kevésbé szerencsés helyzetbe van,hogy akkor megyek amikor ő is otthon van..

2010. júl. 6. 15:41
 9/9 anonim válasza:
100%
Én a te helyedben azért is oda mennék mikor a nővére otthon van :D Nem foglalkoznék vele levegőnek nézném :D szerintem ha össze akar benneteket ugrasztani és látja rajtatok hogy ez nem fog olyan könnyen menni hátha feladja a próbálkozást :D és a barátnőd tényleg ne szolgálja ki mert sztem már így is naon megszokta hogy megcsinált helyette mindent :D remélem tudtam segíteni 20/L
2010. júl. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!