Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ufónak néznek, mert metálzenét...

Ufónak néznek, mert metálzenét hallgatok. Tényleg minden tinédzser a tinglitanglit szereti?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, lány. Rockon és metálon nevelkedtem. Egyszerűen képtelen vagyok befogadni a mai menő zenéket. Rendre nem értem a többiek társalgását, mert én nem ismerem ezeket a trendi előadókat. Ha ismerkedés gyanánt a zenei ízlésemről kérdeznek és közlöm, hogy én metált hallgatok, vagy azt sem tudják mi az, vagy forgatják a szemüket. Soha nem hallottam még azt a választ, hogy "én is".

Egyedül maradtam, vagy mi a helyzet? Ma az a normális és egyetlen opció egy fiatal számára, hogy ezeket az elektronikus maszlangokat hallgatja?


2010. febr. 5. 17:26
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
100%

Azt hiszem egy csónakban evezek a kérdezővel.

14 éves lány vagyok,aki az osztályában az egyetlen, olyan elvetemült személy, aki meált hallgat:D.(Mondanom se kell,hogy engem is ufónak néznek.)

Szerintem ne ess kétségbe, jövőre úgyis új suliba mész, ahol egy csomó új arcal megismerkedhetsz, tuti lesz ott minimum egy metálos/rokker stb. akivel megtalálod a közös hullámhosszot.

Bennem is ez tartja a lelket. :)


A metál legyen veled! \m/

2010. ápr. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Veled is!
2010. ápr. 18. 16:06
 23/27 Phoney ***** válasza:
100%

14 fölött sokkal több a metálos (még mindig, szerintem), várj még egy kicsit:P


(Most az más kérdés, hogy milyen a mai metál, én már csak 1-2 együttest hallgatok)

2010. okt. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idős koromban kb. két mérföldről sz*rtam le, hogy most ki milyen zenét hallgat, vagy hogy tetszik-e neki amit én hallgatok (Fear Factory, Slayer, Pantera, stb). Az átlag diszkósuttyókat kikerültem messzire, a többieket meg ugyanúgy nem érdekelte, ahogy engem sem.
2010. okt. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Jajj de jó hallani hogy még vannak metálos kiscsajok ^^ Én is ilyen voltam, mindenki hülyének nézett ennyi idősen, pedig megyeszékhelyen jártam iskolába, de rajtam kívül az egész suliban volt még 2 ilyen lány meg pár fiú:P

És mindig megpróbálták elmagyarázni, hogy az amit én hallgatok, nem zene annak ellenére, hogy többéves hangszeres tanulás, tapasztalat, gyakorlás, tudás kell egy ilyen szám megírásához, eljátszásához, a kis mosógépfrekvenciájukat meg 5 perc összedobni az ámítógépen :)

Szard le magasról azokat, akik esetleg beléd kötnek:D Sajnos igen, manapság ez az igénytelen szutyok számít zenének, de ez van. Speciel az sem volt jó, mikor egy 5 éve berobbant a divatba a rock, és hirtelen mindenki divatrocker lett és pózer.... :P:D 21/L

2010. okt. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

szerintem ez közösségtől/szellemi színvonaltól is függ. én pl metált hallgatok és mindenféle kevéssé ismert experimentál műfajt (ambient, neoklasszikus beütésű darkwave, gothic, industrial stb.), és sosem néztek hülyének emiatt, pedig ismerőseim zöme nem ilyet hallgat. részemről én sem nézem hülyének őket, mindenkinek szíve joga azt hallgatni, ami tetszik, és elég nagy butaság az ízlése miatt elítélni valakit.

20/L

2010. okt. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Nem kell félreérteni, én sem azt mondtam, hogy elítélnék bárkit is a zenei ízlése miatt. Ez egy baromság. Nem erről szól a kérdés.

Pont ezért várnám el, hogy a többiek se tegyék azt.

2010. okt. 25. 15:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!