Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ufónak néznek, mert metálzenét...

Ufónak néznek, mert metálzenét hallgatok. Tényleg minden tinédzser a tinglitanglit szereti?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, lány. Rockon és metálon nevelkedtem. Egyszerűen képtelen vagyok befogadni a mai menő zenéket. Rendre nem értem a többiek társalgását, mert én nem ismerem ezeket a trendi előadókat. Ha ismerkedés gyanánt a zenei ízlésemről kérdeznek és közlöm, hogy én metált hallgatok, vagy azt sem tudják mi az, vagy forgatják a szemüket. Soha nem hallottam még azt a választ, hogy "én is".

Egyedül maradtam, vagy mi a helyzet? Ma az a normális és egyetlen opció egy fiatal számára, hogy ezeket az elektronikus maszlangokat hallgatja?


2010. febr. 5. 17:26
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom kisvárosban vagy faluban laksz, mert általában csak ott néznek ezért hülyének. Meg ott rockerek sem nagyon vannak.

Egy nagyobb városban ez nem gond meg van minden, rockerk, skinhead, punk.

Én ugyanígy voltam ezzel a dologgal mint te, amím el nem kerültem egyetemre egy nagyvárosba.

2010. febr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Nem is értem, hogy lehet valamit zenének nevezni, amiben egy árva hangszerrel sem játszanak. És még a metál a robaj. Ez aranyos.


19:06: Rendben, üzenet ment.

2010. febr. 5. 19:49
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is metálos lány vagyok és pont 14 éves, mint te. :) Engem is sokszor hülyének néznek. Ők nem értik, mi a jó a metálban, én meg azt nem, hogy mi a jó ezekben a divatzenékben. Ennek ellenére van témám szinte mindenkivel és elég jól kijövük velük. Geyébként, mint látod, nem maradtál egyedül, csak mi vagyunk kevesebben. :)
2010. febr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak ugyanígy tudnék nyilatkozni mint te :) A zenei ízlésem az öltözködésemben is megnyilvánul, tehát jobban megnéznek. A kérdésed jó, tényleg ufónak néztek, amikor megtudták, hogy a metál és a rock zenét preferálom. De hát ez van, ha nekik a disco zene adja meg azt, amit nekünk a metál zene, akkor hallgassák csak! Elégre nagy a világ, elférünk egymás mellett. 15/L
2010. febr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Félreértések elkerülése végett vannak barátaim, az osztályommal is nagyon jól kijövök, szerencsére. Érdekes módon a lányok sokkal jobban állnak a "hóbortomhoz", mint a fiúk. Az ő zenei ízlésük nagyjából a nullával egyenlő. (Dögös Robi?!!)


Azért megnyugtató, hogy vannak még fémlelkű fiatalok. :) Köszönöm a válaszokat!

2010. febr. 5. 22:02
 16/27 anonim válasza:
100%

manapság a tiniknél a tinglitangli a divat, pedig az én időmben még mindenki csak rocker vagy rapper volt, nem volt ennyiféle idióta stílus :) csak így tovább, csajszi, te vagy a normális, nem ők ;)


22/L

2010. febr. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, hát én örülök, h vannak még ilyen 14 évesek, akik tudják, mi a minőség :) Amúgy én is kisvárosban lakom, de itt van sok metálkedvelő ember szerencsére. Neked meg csak így tovább :DD Gimis vagy egyébként?

17/l

2010. febr. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Köszi! Annak különösen örülök, hogy csajoktól olvasom ezt! Felénk olyan ritka a metálos lány, mint a fehér holló.


17/L kérdésére válaszolva, jövőre leszek gimista. Alig várom, hogy újra egy iskolába járhassak azzal a pár fiúval, akik nem bedrogozva rázzák magukat a diszkóban.

2010. febr. 7. 11:32
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

figyelj, a metál zenének épp az az értelme, hogy underground maradjon, azaz, ne legyen divat zene...én kifejezetten örülök, hogy nem olyan elterjedt, mert akkor nem lenne meg a varázsa...hisz a mai divat zene ellen lázad, örülj neki, hogy nem halllgatnak sokan olyat. mert akkor az már nem is lenne metál...

én is a metál zenét szeretem, de nem vallom magam metalistának, mert nem olyan titokzatos, relytéjes az életérzésem, de mégis az a kedvencem....


már csak az kéne, hogy a metál divatba jöjjön....


16L

2010. febr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
84%
ja és ne is foglalkozz olyan emberekkel, akik elítélnek amiatt, hogy milyen zenét hallgatsz,...hát milyen ember az?!
2010. febr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!