Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ufónak néznek, mert metálzenét...

Ufónak néznek, mert metálzenét hallgatok. Tényleg minden tinédzser a tinglitanglit szereti?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, lány. Rockon és metálon nevelkedtem. Egyszerűen képtelen vagyok befogadni a mai menő zenéket. Rendre nem értem a többiek társalgását, mert én nem ismerem ezeket a trendi előadókat. Ha ismerkedés gyanánt a zenei ízlésemről kérdeznek és közlöm, hogy én metált hallgatok, vagy azt sem tudják mi az, vagy forgatják a szemüket. Soha nem hallottam még azt a választ, hogy "én is".

Egyedül maradtam, vagy mi a helyzet? Ma az a normális és egyetlen opció egy fiatal számára, hogy ezeket az elektronikus maszlangokat hallgatja?


2010. febr. 5. 17:26
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
78%

Mindenki azt hallgatja amit szeret.

Ti felétek az ismerkedés így zajlik?

-Hogy hívnak?

Milyen zenét hallgatsz?

2010. febr. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
2010. febr. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Természetesen nem így zajlik az ismerkedés. De mivel az emberek nagy része hallgat zenét, előbb-utóbb ez a kérdés is előkerül. Ráadásul a zenei ízlés gyakran szoros kapcsolatban áll a személyiséggel, így fontos dolgokat tudhatunk meg egymásról.
2010. febr. 5. 17:41
 4/27 A kérdező kommentje:
17:41: Zseniális! :)) A szöveggel együtt különösen nagy élmény. De ha nem haragszol, maradok Ozzy bácsinál. ;)
2010. febr. 5. 17:44
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Én is metált hallgatok, de mai darabokat, nem AC/DC-t meg Metallicák. Mutasd meg a barátaidnak mit hallgatsz, lehet, hogy meg fogják szeretni.

Amúgy ezt a Jozin z Bazin-t én is ismerem, de mondja meg már valaki, hogy mi a fene az a amit a csavó az elején fúj? O.o

2010. febr. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Jee Black Sabbath :)


Szoktad nézni az MTV n a valóság showt- amiben szerepel?


21/f

2010. febr. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
79%
Rossz helyen ismerkedsz.Menj metálosok,vagy goth-ok közé.
2010. febr. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

17:55: Én hallgatok újat is, régit is, de őszintén megvallva az old school valamivel közelebb áll hozzám.


18:01: Sabbath bizony! Imádom őket! :) Bele szoktam nézni az Osbourne reality-be. Ozzy hatalmas fazon.


Sajnos kis városban élek, nem tudok sokat variálni azzal, hogy milyen beállítottságú emberek közé megyek.

2010. febr. 5. 18:21
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Együtt érzek hidd el.. Mutánsnak néznek, mert "óóó hát hogyan is tudod elviselni ezt a robajt, amit zenének hívsz?" Pedig ezt hangszereken játszák.. :D
2010. febr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
85%
Hallod ilyen lányt kerestem remlem it megtaláltalak! Én sem értem ezeket a technopatkányokat. Megirnád az msn-ed? vagy e-mailed. Légyszi. 14/f Nem kamu halál komolyan mondom fontos lene.
2010. febr. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!