Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha választhattatok volna...

Ha választhattatok volna születésetek előtt, hogy hova születtek Magyarországot vagy az Egyesült Államokat választottátok volna?

Figyelt kérdés
Szerintem sokak számára ez nagyon egyértelmű hiszen nem vagyok egyedül azzal, hogy nem jelent semmit magyarnak lenni. Az Államok egy gazdag ország tele minden jóval, lehetőségekkel. Itt mindenki depressziós, kilátástalan helyzetben van az ország. Nem is tudom az őseim miért nem léptek le innen a tengerentúlra.
2014. dec. 28. 21:14
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:
Gondolom aki válaszolt hölgy 2014-ben ő mar kint van Amerikában ès boldogabb az ottani èlettol mint akik fikázták őt.Èn is inkább választom az USA-t.Annyi hogy aki ott született annak már könnyebb de pl ha valaki kimegy ès dolgozik az elèrhet 5-10 ev alatt olyan sikereket amit Magyarországon nem biztos
2022. júl. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!