Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A csendes, visszahúzódó...

A csendes, visszahúzódó emberekkel miért nem barátkoznak szívesen?

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 07:10
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
83%

Na álljon meg a menet!

1. Senki nem mondta, hogy a visszahúzódó emberek nem mosolyognak (én pl mindig)

2. nem biztos, hogy mindig csendes (én sem)

3. és nem biztos, hogy nincsenek barátai az illetőnek

2010. jan. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
87%

Igaza van az utolsónak! Csak ez egy olyan társadalom sajnos, hogy ha nem villogsz mint egy útszéli paraszt akkor már "negatív" vagy. Ha nincs nagy pofád a nagy büdös semmire, akkor megint mindenféle jelzőt kapsz.

Egy szóval a társadalomnak mindenki egy "korlátolt-negatív-depresszív" (ésatöbbi, több rossz jelző nem jut eszembe), aki nem akar intézetből szabadult lelenc módjára lebratyizni mindenkivel vagy csak egyszerűen nem vigyorog minta tejbetök minden útszéli csövesre.

2010. jan. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
n
2010. máj. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Szerintem erre nincs általános igazság,hogy barátkoznak e SZIVESEN vagy sem. Ugyanugy mint minden más jelenség,ez is emgosztja az embereket.Van aki pont ezt szereti,mert zavarja ,ha valaki olyan levakarhatatlan kullancs féle,hogy állandoan dumálni akar satöbbi,pont az ellentét,van aki meg nem tud a közelükbe férkőzni,mert távolságtartóak. Jellemfüggő,hogy kinek melyik jön be.Mivel nem vagyunk gondolatolvasók,így nem lehet belelátni más elméjébe,hogy neki meg neki meg emennek milyen stílus nyerő igazán. Én nem is keresgélek. Én is távolságtartó vagyok,nagyon is. Nem barátkozok mindnekivel,csak aki pont olyan mint én vagyok gondolkodásmódban meg elvekben. És én az a féle vagyok,akit ez nem is zavar. Nem mindien hideg távolságtartó ember érzi ezen jellembeli sajátosság miatt rosszul magát. NEm gyávaság, nem betegség,bár igaz lelki betegségem van nem kevés,de ha nem volna akkor is ugyanígy viszonyulnék. Egyszerüen társaságfüggő a dolog. Ha olyan közegben vagyok,ahol sok a szimpatizáns,ott ugyis megteszik a lépéseket a többiek,látom hogy milyenek,és velüktartok. De olyan közegben,ahol sok az érdektelen egyén,ott nem fogok mindenkivel haverkodni.Mert nincs hozzá semmiféle érdekem.Érdek nélkül pedig nem jó ismerkedni,mert nem szórakoztató. Egy társ,egy haver vagy akár egy barát akkor jó,ha szórakoztatónak tartom a társaságát. Akik meg érdektelenek,azoknak csak köszönni szoktam,ha úgy jön ki a helyzet.
2010. okt. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
utolsó, ezt elég hülyén fogalmaztad meg.
2010. okt. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
hát én is ilyen vagyok de már nem annyira kezdek fejlődni :D
2015. jún. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!