Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Már egy hónapja...

Mit csináljak? Már egy hónapja, hogy halálra unom magam.

Figyelt kérdés

Három barátnőm van, velük szoktam facebookon beszélgetni, amúgy havonta 1x talizunk mert másik városban laknak (nem annyira messze, hogy ne tudjanak bejárni - kb egy óra), meg egyiküknek nem is igazán van pénze. A többiek, akiket ismerek, csak szimplán ismerősöm. Na és most az van, hogy mióta itt a nyári szünet, azóta halálra unom magam. Csak gépezek, olvasok, gépezek, történeteket írok, gépezek, olvasok stb. Esténként elmegyek biciklizni egy órát. De mindig ez a monotonitás és már a hajam égnek áll :( Diákmunkát nem akarok vállalni, mert azokból elegem lett!

Valami olyan programot mondhatnátok, ami kevés pénzből kijön és egyedül is lehet csinálni :)

20/l


2014. júl. 15. 14:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Vegyél kondibérletet a nyárra. A hot iron órákat tudom ajánlani, önállóan végzed a gyakorlatokat, mégis emberek között vagy, és akár össze is barátkozhatsz is valakivel, miközben dolgoznak az izmaid.


Nem tudom, mit tanulsz, de azt is gyakorolhatnád, ha olyan van, akkor portfólió érdemes nekikezdeni összeállítani, vagy tájékozódni afelől, hogy majd mennyi és milyen munkát kaphatsz, ha végzel a sulival, mik az elvárások irányodba.

2014. júl. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!