Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti nem gondoltok gyakran a...

Ti nem gondoltok gyakran a halálra?

Figyelt kérdés

Úgy értem, mint utolsó lehetőségre.

Minden hajnalban, karikás szemmel, feszülő halántékkal az jár a fejemben, hogy ez lesz az utolsó nap, befejezem, hagyom a p!csába, a nálam szerencsésebbeknek.

Gyűlölöm a munkámat, mert unalmas. Minden nap ugyanaz történik, elejétől a végéig. Nem váltok, mert a szakmám miatt máshol is ez lenne, egyébként meg mindenhez papír kell. Jha, átképzés... annyi pénzem nincs.

A járműveken tülekedés, otthon jó pofát vágni mindenhez, barátnőmnél végképp, mert egyik se az én, saját otthonom. Aludni nem tudok a feszültségtől, reggel pedig minden kezdődik elölről.

Még tíz éve sem dolgozom, rengeteg van a nyugdíjig. Éljek tovább? Rettegek a betegségektől, magától a haláltól is, de úgy érzem, semmi mással nem tudok szembemenni a világgal. Nem érdekel már semmi, a szex hidegen hagy, egyetlen hobbimra, az írásra képtelen vagyok figyelni, mert üres a fejem, az tölti ki minden percemet, hogy kibírjam a következőig.

A hétköznapok monoton, unalmas láncban járnak, csak aludni járok haza. A hétvégék feszültségtől terhesek, semmire se elég az a két nap.

Próbáltam a vallás felé fordulni, de nem tudok úgy hinni, mint sokan.

Úgy foglalnám össze, hogy az unalom monotóniáját néha megtöri valami rossz dolog. Megtörtem, kilátástalan az élet.

Mondjatok valami jót, mi értelme? Mi van, ha én nem tudok rabszolgaként élni, robotos pontossággal végezni az élet nevű rutint? Írtsam ki magamból a vágyat, legyek gép, vagy öljem meg magam?


2013. ápr. 18. 09:58
 1/2 Antimod ***** válasza:
Mi a szakmád? Biztos, hogy nem tudnál semmire sem váltani?
2013. ápr. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

jo neked.hogy 10 ev alatt ertel erre a pontra. en 1,5 eve dolgozom delelott 4 oraban maszek munka,delutan meg a 8 oras,jopofizas a bunko emberekkel. egyuttlet ritkan van mert vagy egyikunk nincs otthon vagybdog faradtak vagyunk. alberlet,rezsi,hiteles auto,kutyak XD hetvegen mosas,takaritas,fozes....talan vasarnap este 6-7fele mar leulok es tv-zek 2 orat,de utana nyomas aludni mert.koran kelek es.amigyis.ku.rva rossza alvo vagyok. 1,5-2 orankent vagy pisilni kell vagy szomjas vagyok annyira h mar nyelni sem tudok. verkepem tokeletes,cukorbeteg nem vagyok. Minden bizonyara lelki alapu dolgok okozzak....akad egy par az.biztos. még megvagyok...neha frotinnal tudok ludni reggel 6ig de akkor is mar a "majd b pisilek-szomjan halok" kettos ébreszt. multheten egy gez xanaxot vettem be.ugy bealudtam hogy masnap reggel lemondtam a fusi melomat mert inkabb még aludtam. vasarnap csak egy felet vettem be.hetfon reggel a fusiban megjegyeztek h mennyire kipihentnek nezek ki. ideiglenesen, neha szedni fogom,nekem is jar a pihenteto alvás.

Biztatot nem tudok mondani,szarban a haza. A fiatalok tonkremennek a hajtasban keves penzert. gyereket nem.is tervezek.



24N

2013. ápr. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!