Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha egy fiú az...

Mit tegyek, ha egy fiú az iskolában pár hónapja csúfol és amikor visszaszólok neki, azzal fenyeget, hogy megvernek a barátaival?

Figyelt kérdés

Mivel nem vagyunk osztálytársak, nem volt eddig semmi közünk egymáshoz, úgyhogy 100, hogy én nem mondtam rá semmit. Viszont amióta megkezdődött a tanév, állandóan beszólogat, most már egyre gyakrabban. És legutóbb szembejött velem a folyosón és odaszólt nekem, hogy olyan ronda vagyok, hogy jobbat sz.rik, mire visszaszóltam neki és mondtam, hogy ő csak meg se szólaljon, amikor akkora a s.gge, mint egy betonkeverő. És még neki állt feljebb, ezért megfenyegetett, hogy rám küldi a haverjait és agyonvernek, utána rajtam röhögtek a barátjával.

Az a baj, hogy a szerintem a tanárainkat nem is érdekelné, hogy másokkal ezt csinálja, mert a tanárok előtt játssza a jógyereket, meg persze ha elmondanám valakinek, hogy ezt csinálja, csak szánalmasnak nézne és elterjesztené rólam, hogy milyen nyomi vagyok..

Mit csináljak?

15l


2012. nov. 10. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szólj anyukádnak, vagy apukádnak! Ha a te szavad nem érdekli a tanárokat, akkor majd ők elintézik!

Lehet, hogy "ciki" az árulkodás, de ha már fenyegetnek is téged, és terrorizálnak, akkor igenis tenni kell ellene.

2012. nov. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal szólj apádnak! Majd ő helyrerakja! De én is megrángatom azt a kis köcsögöt, ha kell.
2012. nov. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Te figyelj már, ha te egy lány vagy, akkor itt az egyetlen ciki dolog a történetben az az, hogy egy fiú a barátaival akar megveretni téged...

Egyszerűen ignoráld a gyereket. Esetleg ha nagyon csúnyán szól be, és mások is látják, és tudsz valami frappáns visszavágást, akkor égesd be néha, de simán próbáld elkerülni. Úgyse fog megveretni a barátaival, és ő se fogja megpróbálni, mert ha megteszi, úgyis rögtön elmondod, és akkor tuti hogy kivágják a suliból.

2012. nov. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
tetszel neki
2012. nov. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor majd szólok a szüleimnek, hogy beszéljenek az igazgatóval. Egyébként nem csak velem csinálja ezt, hanem másokkal is..
2012. nov. 10. 13:34
 6/7 anonim ***** válasza:
11%
Rúgd tökön,ha ez se oldja meg a problémádat az mindig beválik(sok éves tapasztalat)
2012. nov. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Remélem,ezt a kis zsarnokoskodó kukkit még helyreteszi valaki.Ha én tanár lennék,akkora intőt baxnék be neki,hogy sírva szaladna haza a kis rohadték.Utálom az ilyen embereket,ezekből lesznek később a zsarnokoskodó emberek,akik tönkreteszik mások életét.Szólj apukádnak,vagy bátyádnak,vagy valakinek,aki egy kicsit kiporolja a fenekét a kisgyereknek.
2012. nov. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!