Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem értem, miért támadják meg...

Nem értem, miért támadják meg a mentősöket?

Figyelt kérdés
Olvastam a neten egy hírt,miszerint Abonyban a kiérkező mentősöket megtámadta egy család(mindenki sejti milyen népcsoport)akihez kihívták őket.Nem értem,hogy miért támadják őket,ha egyszer ők hívták ki?A másik,a mentős miért nem lép a gázpedálra,és húzza el a csíkot?De sajna,sok ilyen van a sajtóban.
2009. dec. 26. 10:26
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Jogos a kérdés, és na itélj elhamakodottan a válaszolorol.

Mert sajnos ez az eset is a kisebbseg szamlaja irhato.

Ez megy magyarorszagon, es ezt mondom mindenfele szervezetol, parttol fuggetlenul!!!!


retafdog

2009. dec. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
53%
Az ember egy majomivadék! Ne keressünk mindenben okot vagy logikát. Amúgy lehet félreértés volt, vagy nem teljes a sztori>én mellesleg már nem akarom a ro*mákat kiir*tani. Vagy ha öket is, még 3-6 millió magyart is ki kellene vége*zni. Mi is megérdemeljük néha. Hheheheh
2009. dec. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Dymo ***** válasza:
100%
Rendben,akkor félreértésből mostmár én is autókat fogok zúzni a szabadidőmben xD
2009. dec. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát mivel nem írták le részletesen a sztorit, ezért az okát ebből nem lehet kitalálni. Lehet, hogy az egyik családtag kihívta a mentőket, mert egy másik családtag részegen tört zúzott, de a többi családtag meg ezt szemétkedésnek vette, és ezért úgy gondolták, ha jól elagyabugyálják a mentőket, akkor meg van oldva az ügy. Primitív emberek, de én ezt sejtem az oknak, de persze nem tudhatom, hiszen nem ismerem a teljes történetet.
2009. dec. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
sajnos nem lehetett otthagyni megdögleni akihez hívták.
2009. dec. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát mi is voltunk olyan esetnél még több évvel ezelőtt, hogy mivel nem sikerült újraéleszteni az ürgét, ezért elkezdték a rohamkocsi oldalát tőrrel beszúrkodni ... no comment.

De már sokszor megbeszéltük, sajnos más népcsoport, más "kultúra", nem lehet a fehérekkel azonos módon mérni őket. Ez van.

2009. dec. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Azért, mert cigányok.
2009. dec. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

mert ők egy olyan emberfajta, akik valójában emberalattiak. bizonyítja ezt számos tettük. hülyeség lenne most engem az általánosítás vádjával illetni, hiszen attól, hogy a millióból van 100, aki normálisan tud viselkedni, dolgozni, mosakodni, az még nem azt jelenti, hogy ez már kimagasló arány.


egy szemléletes példa: van egy zsák búzád: 45kg már rossz belőle, a maradék 5 kg talán még használható. de azért nem sok olyan hülye ember van, aki elkezdni szemenként kiválogatni az egészet, egyszerűbb ha az egészet kivágja a kukába... nem?

2009. dec. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem lett volna egyszerűbb áthajtani mentőautóval mindenkin-kövér gázzal menekülni-,és elhúzni a csíkot?
2010. jan. 1. 20:25
 10/10 anonim ***** válasza:
De tudod "ők"azok akiknek jogaik vannak nem pedig kötelességeik.Ez az eset elmondanám MINDEN NAP megtörténik csak nincsen benne a hiradóban,mert nem akarják hogy tudjál róla.
2010. márc. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!