Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lenézed azt, aki nem tud...

Lenézed azt, aki nem tud helyesen írni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 6. 20:33
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat... !
2009. dec. 8. 20:06
 32/38 anonim ***** válasza:
66%
Jó a kilencedik válaszoló - azokat kritizálja, kik figyelmetlenül, elolvasatlanul küldik el a kommentjüket, és saját maga is pont így hibázott. A bumeráng visszvágott - PAFF - és leütötte az őt eldobó indiánt.
2009. dec. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Kicsit lenézem,mert nekem az jön le ezekről az emberekről,hogy egy könyvet se olvastak el életükben.Pl. volt olyan párom,aki nem írt helyesen,nem is tartott sokáig,mert észbeli hiányosságai is voltak,olyan alapvető dolgokat nem tudott,amiket az ember már a népmesékből megtanul.
2009. dec. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Csak a sznob nagyképű emberek nézik le a rossz helyesírókat. Főleg itt az oldalon tűnt fel, hogy ha már nem tudnak mibe belekötni, akkor belekötnek a helyesírásba. Egyrészt azért, hogy bizonygassák, mennyire intelligensek, másrészt hogy felsőbbrendűnek érezzék magukat. Szerintem szánalom :S Azt kéne figyelni, hogy MIT ír valaki, és nem azt, hogy hogyan.
2010. jan. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:

De HA már ír valaki, akkor nem elvárható tőle, hogy azt akkor úgy tegye, ahogy azt kell, rendesen? Mert tükrözi őt? Ez sajnos akkor is így van -és ezt mindenki érzi a lelke mélyén-, ha arra figyelünk, AMIT ír. Akkor is ad egy képet róla az írása.

Elmehetsz Te kosarazni, focizni.. de ha nem úgy csinálod, ahogy kell, a maga szabályait betartva, nem számít, hány gólt lősz vagy hány kosarat dobsz, nem igazán fog számítani.

2010. jan. 18. 13:44
 36/38 anonim ***** válasza:
Azt igen,aki másokat szidalmaz,veri a nyálát,de helyesen írni nem tud.
2010. jan. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Aki nem ír helyesen,nem azt jelenti,hogy nem is tud.Jelentheti azt is persze,de azt is,hogy tudja,de nem érdekli.Vagy látja,hogy hibázott/elírt valamit,de semmi kedve kijavítani.Nem nézem le őket,úgy írnak,ahogy kedvük tartja.

Viszont az ilyeneket,akik leírják amiket egy előző beíró már említett-puszY,szercsY,körmCSI,sz@rCSI,stb....fujjjj ezektől áll a szőr mindenhol!Gyűlölöm az ilyen szóhasználatot.Szerencsére az ismerősi körben nincs ilyen,de skype beszélgetést már láttam párat amikben hemzsegtek az ilyen finomságok....szinte már nem is értem mit jelentenek.

2010. febr. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Lenézem. Tanuljon meg helyesen írni!

Nem a betegeket (pl.: diszgráfia), hanem azokat akik lusták tanulni. Rendszeresen járok könyvtárba és nagyon sokat olvasok, a helyesírásommal soha nem volt gond.

Akik néha nem tudják, hogy ly vagy j, vagy ilyen "nehezebbet" hibáznak az se baj, de a légy szívest rövidítve tsz-szel írni és a lesz-t két esszel engem nagyon zavar.

:)

2014. márc. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!