Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nagy divat lett ez a "kimegyek...

Nagy divat lett ez a "kimegyek külföldre dolog". Nem vicces kicsit?

Figyelt kérdés

Az emberek 80-90%-a aki pampog, azért dumál, mert, hogy ő kimegy külföldre ahol majd halálra keresi magát. Persze a legtöbbnek nyelvtudása is alig van. Kint a legtöbben max felszolgálnak, mosogatnak. Kint sincs sokkal több meló most.


indexen volt erről egy jó cikk, hogy aki elég okos, az itthon is meg tudja csinálni a szerencséjét. Ezzel én is így vagyok.


Nekem is tervbe van véve a külföldre költözés egyszer, de nem a pénz miatt, hanem az ország miatt, nem tetszik ami itthon folyik, a jogrendszer elcseszése, az emberek viselkedése, közbiztonság, stb és persze, hogy az emberek nagy része így érzi jól magát, hisz b.szik változtatni.


Van aki azt mondja, hogy hááát de Németországban meg USA-ban is lövöldöznek, sőt többet mint itthon. Való igaz, hogy ott se tökéletes, de speciel ha megtámadnak, vagy ki akarnak rabolni akkor azért az ember többnyire megvédheti magát, nem úgy mint itthon.


2009. dec. 1. 09:46
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

Na jó, tegyük fel, h értem mit írtál.

Tehát vannak, akik a a pénzért mennek ki, meg "szerencsét próbálni".

Te pedig: "nem a pénz miatt, hanem az ország miatt, nem tetszik ami itthon folyik, a jogrendszer elcseszése, az emberek viselkedése, közbiztonság, stb.

Szal te pedig ezért mennél ki.

Mi a kérdés???

Van akit ez vezérel, van aki mást szeretne elérni, más céllal megy ki, a közös pont h kimegy. Bumm.

te meg majd eldöntöd h itthon maradsz, v te is kimész, ha pénzért(ha esetleg itthon mégse jönne össze), ha a társadalmi helyzet, moralitás miatt.

2009. dec. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
100%
ez nem divat,hanem kényszer
2009. dec. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 Hintalow ***** válasza:
Én szeretek itt élni.
2009. dec. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!