Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most megy a fókuszban, egy...

Most megy a fókuszban, egy cigány csaj egyetemre jár meg minden elért vmit, vélemények?

Figyelt kérdés

Nem is lenne semmi gond vele, ha nem azt hangoztatná össze-vissza, hogy egy cigánynak mennyire lehetetlen elérni bármit is, mennyire lehetetlen nekik egyetemre jutni stb.


Csak én tudom rosszul, hogy egy cigányt már 3-as átlaggal felvesznek ingyen a sulikba? Iszonyat felbssza az agyam egy ilyen hír, cikk, ahol ezt hangoztatják, hogy mennyire iszonyúan szar a romáknak. Ki a rék akadályozza meg őket abban, hogy tanuljanak, bejárjanak a suliba és legyen belőlük valami? Ott állnak a fehér emberek sorfallal a suli előtt fegyverrel a kezükben, hogy nem mehet be tanulni vagy mi? Akkor meg miért annyira nagy szám, ha egy cigány elvégez 1-2 sulit?


Az is kamu, hogy mennyire kinézik a suliból a romákat, ha egy roma suliba jár, és rendesen tanul, nem él cigányos életet, akkor a magyarok is megbecsülik többnyire.


2009. nov. 26. 20:29
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Nem a cigányokat védem, de kár hogy nem te születtél a cigány sorra, megnézném, mire vinnéd!
2010. jan. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:
bocs, de egy cigány ha akar akkor viszi valamire. ennyi. ha arról lenne szó, hogy egy cigány próbálkozik az istenért se képes leérni valamit, akkor azt mondom, jajj szegény. de nem, meg se próbálják, vagyis vedd ki az orrod és a fejed a seggedből!
2010. jan. 7. 21:07
 43/45 anonim ***** válasza:
18:08-as vagyok. Nem tudom, hogy ezt nekem írtad-e utolsó, de mondd már meg nekem, hogy miért jár nekik alanyi jogon 25 pont? Mire fel? Azokat akkor miért nem támogatjuk,akiknek az anyja,apja alkoholista.Ők sincsenek könnyebb helyzetben.Nekem amúgy alapvetően azzal vannak problémiám, hgy miért kell az embereket megkülönböztetni bőrszín alapján? És a cigány sor attól olyan,amilyen, mert a cigányok tették olyanná.Szerintem.
2010. jan. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
Azért a romákra ráfér a pozitív példa. Nem tudom ki az a szemellenzős hülye, aki még ezen is fenn akad.
2010. jan. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 A kérdező kommentje:
tükör ember. ott a szemellenzős.
2010. jan. 8. 00:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!