Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elköltöznél Magyarországról?...

Elköltöznél Magyarországról? Ha igen, hova?

Figyelt kérdés
Nekem nagy álmom Amerika. Oda fogok menni *-* Veletek hogy van ez?
2009. okt. 9. 20:34
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:

Hű, mennyi válasz! :) Köszi!


A szlovák lánynak/srácnak üzenem, hogy pont egyik szlovákiai barátnőm is ezt kérdezte, UGYANEZT amikor mondtam, hogy az usába mennék :S ne hidd, h itt olyan jó. magyarország SEMMIVEL nem jobb szlovákiánál. max itt bármikor magyarul beszélhetsz, meg otthoni feelinged van, de hidd el... nem éri meg. bár te döntesz, lehet h tényleg jobb lesz neked "hazajönni" :)


utolsóelőtti közép-amerikás, komolyan?:O már csak egy hónap! bárcsak nekem is már csak ennyi lenne hátra:S neked már megvan az ottani munkád?

2009. okt. 10. 16:32
 42/49 anonim ***** válasza:
90%
Nekem a következő úticéljaim vannak: Hollandia, Olaszország, Skandináv államok valamelyike, legvégső esetben USA vagy Kanada.
2009. okt. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
100%

mert ki a f@sz mondta h magyarisztán jobb lenne szlovákiánál?! Vagy álmodtad a dolgot?!

egyenlőre náluk van magasrepülésben a GDP, euróval dobálódznak, meg úsznak az új befektetőkből és lassan inenn mennek oda ki melózni, mivel mindenhol már csak szlovákot látsz itthol is.

2009. okt. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
51%
Shalom, lieblingek! Tel-aviv mindenkit hazavár, ne feledjétek. Oy!
2009. okt. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
90%
Ha lenne lehetőségem akkor Olaszország!!!Bellissimi donna,delizioso cibo e bella paese!:)
2009. okt. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
Svédország vagy Finnország :)
2010. júl. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:

óóóó én nagyon sok helyen élnék szívesen, ahogy elvégeztem a gimit, ki is szeretnék menni.

Európán belül szívesen élnék Svédországban, Németországban, Ausztriában, Nagy-Britanniában, Franciaországban, Spanyolországban és Olaszországban.

Amerikában élnék Kanadában, az USA-ban, Mexikóban és Argentínában.

És szívesen élnék Ausztráliában, illetve Új-Zélandon is.:)

2010. aug. 13. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

Hát, én nem is tudom...

Tulajdonképpen attól félek, hogy megbánnám vagy ilyesmi. Mert én elvégre is szeretem Magyarországot, és akárki akármit is mond, szerintem ennél szebb országot nem is kívánhat magának az ember.

Elszomorít mégis, hogy a helyzet nem valami rózsás, így már sokat gondolkoztam azon, hogy főiskola után kiköltöznék Lengyelországba, pontosabban Krakkóba (mert imádom a várost). Egyszer már volt ott szerencsém egy tanulmányi kirándulás alkalmával, és nagyon megtetszett. Meg nem is van olyan messze, és bármikor haza tudnék nézni a szüleimhez, barátaimhoz. Na, emg persze ismerem a legendás magyar-lengyel barátságot, és ezért is gondoltam rá. Apukámnak is van egy csomó lengyel anyanyelvű barátja, és meg is tanítottak pár kifejezésre. Most pedig nemrég elkezdtem online tanulni a nyelvet.

Elvégre próba szerencse...:)

15L

2013. márc. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim válasza:

En legszivesebben Spanyolorszagba, ausztraliaba vagy svajcba koltoznek ki. Annyit tudok hogy innen el fogok menni. A barataim se itt (marmint ebben a varosban) terveznek elni szoval... Persze latogatoba vissza fogok jonni de nem erzem hogy Mo a hazam lenne. Most johetnek a leszolasok de igy erzem.

De legszivesebben (csak a barataim hianyoznanak meg a csaladom) most kimennek mar pl spanyolba vagy svajcba befejezni a tanulmanyaim :)

2015. júl. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!