Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elköltöznél Magyarországról?...

Elköltöznél Magyarországról? Ha igen, hova?

Figyelt kérdés
Nekem nagy álmom Amerika. Oda fogok menni *-* Veletek hogy van ez?
2009. okt. 9. 20:34
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
74%
Finnország, az jó lehet! Én Alaszkára gondoltam, de nem igazán komolyan.
2009. okt. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
87%

Én már Angliában élek évek óta.Mielőtt kijöttem volna,én is azt mondtam,hogy Anglia az álom!Miden szép és jó! Amióta itt élek,rá kellett jönnöm,hogy a rózsaszín köd csak addig van az ember szeme előtt amíg nem éli át a valóságot.Anglia koszos,büdös.Állandóan fúj a szél és esik az eső.A kaja pocsék,és égnek áll az ember haja,a sok buta,undorító helybeli lakóstól.Tele van bevándorlókkal,lassan már angolt nem is látsz csak Brazilt,pakisztániakat,lengyeleket,és feketéket.Persze mindenkinek joga van mindenhez csak te vagy a keleti bevándorló..Tudom,hogy most mindenki lepontozz,de ez az igazság!Hogy miért maradok akkor még mindig Angliában? 2 okból.

1.a fizetésem miatt.

2.A gyerekem jövője fontos számomra,és neki be kell fejeznie az iskolát(nemsokára itt érettségizik),és szakmát kell tanulnia..

De már most megbeszéltük a férjemmel,hogy ahogy a gyerek talpra áll,és önállóan tud boldogulni az életben mi hazamegyünk...

2009. okt. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
88%
Ausztrália, Perth, vagy Kanada, Vancouver. De mindenképpen Európán kívülre.
2009. okt. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
100%
Németország,Ausztria,Svájc,Finnország... De amúgy először csak kipróbálnám,nem vagyok benne biztos,hogy kibírnám,hogy meg tudnám szokni,pedig nagyon tetszik.De hogyha jönne velem valaki,pl majd ha lesz férjem/pasim, vagy akár ki,akkor jó lenne :) Majd elválik.
2009. okt. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
97%
Finnországban élek, nem bántam meg, sosem fogok hazamenni.
2009. okt. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
100%

Svàjc.Nem lépett be az Eu-ba,nem is tervezi,és nem veszélyeztetett hàboru szempontjàbol.A màsik hogy magas a kereslet(igaz dràga minden,de igy is meglehet jol élni)kevés a munkanélküliek szàma.

Gyönyörü a tàj(a hegyek nyàron turàzni,télen sielni alkalmasak)a hatalmas Boden-to nagyszerü akàr uszni,akàr hajokàzni,vitorlàszni,vagy horgàszni.

Nagyon tiszta orszàg.Erösek a törvények.Egy baj van:nagyon nehéz turistaként egyszerüen munkàt vàllani,de ha kaptàl,bejelentettet,akkor a lejtön felfelé tartassz.

2009. okt. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
51%

Nos Európában tényleg kevés hely van ahova még érdemes menni, az egész brit szennyet világ életemben utáltam mint a sza@rt, ocsmány, síkhülye taplók, angolt csak a jenkik miatt tanultam, az ő mentalitásuk meg beteges liberalizmusuk meg már fáj és nem tetszik h az egész egy zsidó bábállam feka elnökkel, szóval az se jutna eszembe, max valahol a déli nacionalisták közt, ahol a feka még mindig küszöbmajom! Osztrákok nem hiányoznak, kellemetlen népség, németeknél meg már kitették a teltház táblát jó 15-20 éve a milliószám beáramló török, közelkeleti meg balkáni bevándorló miatt(jugók pl.)

Különben meg akinek van esze az délamerikába megy halászni a zavarosban, betegre kereste magát pár pofátlan kraut familia mióta szétestek a stabil államok is, vagy ha hely kell meg szabadság akkor Ausztrália vagy Új-Zéland. Ezutóbbi gyakorlatilag éghajlatra is hasonlít erre, csak fordítva vannak az évszakok. Angolt angolosan beszélik mindkét helyen.

Kanada meg nem rossz, csak gyakorlatilag oda húzott el 39-ben a 3/4 európányi zsidó populáció, nem csoda hogy egyből azon rinyáltak hogy párezer magyarnak eszébe jutott ott meghúzni magát, mintha egyből valami invázióra készülnénk, szóval szégyen az is.

2009. okt. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
92%
Jelen helyzetben még 50 km-rel sem költöznék arrébb, nem hogy más országba:S Kegyetlen boldog életem van, csóró vagyok, de élem az életem, és imádom! Persze még fiatal vagyok, nincs annyi gondom, nem dolgozok... Talán egyszer el akarok menni innen. Amerika meg Anglia ziher hogy nem, herótom van ezektől az országoktól:S Ausztrália szóba jöhet, esetleg valami Skandináv állam, vagy Oroszország.
2009. okt. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
70%
Közép-Amerika. már megvan a repjegy, de még egy hónapig itt szopok.
2009. okt. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
95%

elköltöznék. Hová? Fogalmam sincs. Anglia, Ausztrália, Skandináv országok, Olaszország..

De egy idő után, akármennyire is rossz a helyzet itthon(családi, gazdasági, ...minden :( ) a szívem visszahúzna, attól tartok. Talán jobb helyre kellett volna születni:( akkor nnem kellene ilyen gondolkodni, hogy pl. melyik országba menjek, ha jól akarok élni, nem pedig beosztani minden forintot

2009. okt. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!