Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elköltöznél Magyarországról?...

Elköltöznél Magyarországról? Ha igen, hova?

Figyelt kérdés
Nekem nagy álmom Amerika. Oda fogok menni *-* Veletek hogy van ez?
2009. okt. 9. 20:34
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
82%
Franciaország, újból!
2009. okt. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
93%
Erdélybe, jól benn, Kolozsváron túl.
2009. okt. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
81%
El is fogok!!! Csak még 2-3 évet ki kell bírnom ebben a pusztulatban, de utána semmi nem fog visszatartani! 21/L
2009. okt. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
80%
IZLAND
2009. okt. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
90%

Dubai!Meleg,gyönyörű,és totál biztonságos hely!!!Kell ennél több?

22/L

2009. okt. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
83%
Párommal 1 év múlva kiakarunk menni Angliába kb.5évre, hogy utána itt tudjunk venni HÁZAT. Vagy kitudja lehet sokkal jobb lesz kint mint itt, és kint maradunk végleg. 22/L & 28/F
2009. okt. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
93%
Nem költöznék el, maximum egy hónapra megnézni hogy milyen. Annyi elég is lenne..
2009. okt. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim válasza:
85%
Szibéria ott nincs pénz hitel kormány vagy életben maradsz a saját erődből vagy vége a dalnak.
2009. okt. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
100%
Én mennék is meg nem is. Ahova szívesen mennék, az Amerika, Anglia, Olaszország. Csak éppen az egyik az, hogy ott se minden fenékig tejfel, és inkább küzdök meg itthon az ismert problémákkal, mint egy idegen országban ismeretlen nehézségekkel. A másik, hogy én nem tudnám itthagyni a barátaimat, családomat. Amerikából nem egyszerű csak úgy hazaruccanni, de nekem még Anglia is messze van (amúgy voltam már ott párszor és imádom). Én már attól készen voltam egy fél év után, hogy a fővárosban dolgoztam és nem találkozhattam a barátaimmal akkor, amikor akartam. De ott legalább az anyanyelvemen beszélhettem... Külföldön szerintem nagyon nehezen szoknám meg, hogy más nyelven kell beszélnem mindig. Pedig jól tudok angolul, de asszem igaz a mondás, hogy ahány nyelvet beszélsz, annyi ember vagy. Vagy valahogy így mondják ezt. De én én akarok lenni, nem más. Nem hiszen, hogy a személyiségem ugyan így átjönne, ha más nyelven kéne beszélnem. Félnék, hogy nem lesznek ott barátaim. Félnék, hogy nem tudnék kiigazodni egy másik ország bürokráciájában (a magyarban is nehezen tudok). Szóval én nem hiszem, hogy akár Amerikába, akár Angliába kimennék hosszabb távra dolgozni. Pláne, mert van egy kicsi gyerekem, egyedül nevelem, én félnék így kimenni. Amúgy is még tanulok, azt mindenképp befejezném, de aztán akkor ott lenne az, hogy neki iskola... Ezt sem tudom hogy oldanám meg. Ami nálam esetleg szóba jöhet, az Olaszország, mert egy kicsit beszélek olaszul, azt most szeretném rendesen megtanulni. Én pécsi vagyok, ha az egyetem után valalmi csoda folytán találnék olaszországi munkát (Trieszt környékén mondjuk), akkor oda lehet, hogy kimennék, mert az még viszonylag közel is van pécshez, mármint országon belül is van ekkora távolság, onnan ha akarnám 2-3 hetente is haza lehetne jönni, de azért én ettől is félek, és egyedül nem szívesen vágnék bele. De ha a feltételek adottak lennének ( lenne tuti munka, lakóhelyet tudnék intézni, nem egyedül kéne mennem), akkor valószínűleg oda kimennék, akkor már tudnék valahogy döntést hozni a gyerek iskoláját illetően is (ezzel még ráérek, még csak két éves).
2009. okt. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
62%

Angliához már volt szerencsém, méghozzá Stoke-hoz... Egy undorító, koszos nagyváros, tele igénytelen angol emberekkel, ronda nőkkel és rohanó emberekkel

Divatból meg senki se mondja, hogy szeretne odamenni. :(

2009. okt. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!