Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 16 éves,3/4 részben cigány...

16 éves,3/4 részben cigány srác vok, a családomban mindenki dolgozik, én és az öcsém jól tanulunk. Kell félnem a Magyar Gárdától vagy a Jobbiktól?

Figyelt kérdés
Félek h, ha az egyik hatalmat szerez a bőrszín és nem a természet szerint válogat, vhogy nincs kedvem beleesni egy holokausztba
2009. okt. 7. 20:25
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
41%
Én a Jobbikkal és a Gárdával vagyok. Ez a kérdés számomra provokatív, és bajom van vele. Szeretném, ha eltűnne. Nekem is vették le kérdésemet, mert nem tetszett a hívőknek.
2009. okt. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
Mitől provokatív? Nem rágalmaztam, nem állítottam semmit,épp azért kérdem mert nem tom mi az igazság h van e okom félni vagy nem. Csak egyszerű kíváncsiság h megéri e küzdenem az életben ha egy nap arra mek haza h ég a házunk. És ieneket nem azért írok mert ez a véleményen hnem mert ezt hallom.
2009. okt. 7. 21:53
 23/40 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem te el vagy tévedve és valami fidesz szavazó vagy, aki le akarja járatni a Gárdát és a Jobbikot. Azt hiszed, a Gárda öli minden este a cigányokat és a Jobbik támogatja őket az ország pénzén? Előbb nézz utánna bizonyos dolgoknak, ne a cigányhaverjaidtól informálódj, mert nekik mindenki rasszista, aki egy kicsit is nemzeti érzelmű. Én sem vagyok egy mélymagyar, akinek a szobályán egy k urva nagy Nagy-Magyarország lóg, csak nem szeretném, ha idegen lennék a saját hazámban.
2009. okt. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
Téll vissza kéne olvasnotok picit mert én NEM SZAVAZHATOK 16 ÉVESEN és nincsenek CIGÁNY HAVERJAIM XD szal a kérdésben téll csak az én félelmeim tükröződnek és erre akarok választ kapni vmi Jobbikos vagy Gárdista embertől mert tuti h van köztetek ien :D
2009. okt. 7. 22:02
 25/40 anonim ***** válasza:

Csak olvasd el ezt a cikket:

[link]

2009. okt. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim válasza:
56%

Hát feltétlen kommentelnem kell ezt. Figyelj, nekem van Gárdista haverom, és van bejárata a Jobbikhoz is. Már miért kellene félned a Jobbiktól, vagy a Gárdától? Ahogy kiveszem, tisztességesen él a családod, törvénytisztelő állampolgár vagy. Az a baj a "porontybiznisz"-ben utazókkal, hogy nagyon elengedte őket az állam, bármit megtehetnek. Ezt az mszp azért csinálta, mert nagyon jól tudja, hogy számíthat az egy tál lecsóért megvehető cigány szavazókra. Igen, most űgy tűnik, hogy nagyon harsány szellemben virít, tevékenykedik a Gárda, de nem tudom, tudsz-e esetleg arról, hogy a Magyar Gárda egy cigánylakta faluban cigányokkal rakták együtt a homokzsákot az árvíz idején? A rendes cigányt nem hogy senki se bántja, hanem még az oldalára is állnak. Ha bármi összetűzés kerül a bőrszíned végett, akkor rám számíthatsz.

Msn: celeron1956@windowslive.com

én nekem mindig is voltak jófej cigány haverjaim az iskolában, amikor még ott sem a neoliberális oktatás dúlt, és ha hiszed, ha nem, a cigányok védtek meg a magyarokkal szemben a suliban. Akkor természetes volt, ma már furcsa. Maradj továbbra is annak, aki voltál, és 100 %, hogy nem fognak bántani. Húúú, hogy is juthat valakinek az eszébe ilyen, aki igyekszik??? ;)

Nem akarlak befolyásolni, de nyugodtan elmehetnek a szüleid is szavazni a Jobbikra, ugyanis nektek is jobb lesz, mivel a JObbik ingyen biztosítaná, és újra állami kézbe venné a tankönyvkiadást.

Mindenekelőtt sok sikert kívánok az életedben! Bárcsak minden cigány olyan lenne, mint Te :)

2009. okt. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim válasza:
62%
A többieknek (magyar vagyok!! :)) azt üzenem, hogy nem kell lehurrogni valakit, mert nem jól informált. Én is Jobbikos aktivista vagyok, de nem cigánygyűlölő. Persze ellenszenvem van irántuk, de ha valóban van kivétel, akkor nem hagyom cserben, mert ő is ember.
2009. okt. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
69%

Ha a családod be tudott ileszkedni a társadalomba, dolgoznak, becsületesek, akkor szerintem nincsen félnivalód. Igaz, sajnos nagyon sok buta ember van, aki hajlamos általánosításokra, de azoknak csak az arcuk nagy. A holokauszt lehetősége pedig a mai világban, egy ilyen kis országban kizárt. Csak a hisztiző, ellentéteket szító roma, és nem roma vezetők riogatnak ezzel! Hiszen a mai politikának pont ez az érdeke. Szerinted miért teszik lehetővé, hogy a kisebbség segélyekből jobban meg tudjon élni, mint mi? Ezzel lehet a legjobban felhergelni a dolgozó, adófizető népet!

A feleségem roma. Az egész családja becsületes, dolgos. Be is tudtak illeszkedni, a környezetük 100%-osan befogadta őket.

32f

2009. okt. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
75%
Légy egészen nyugodt, a Jobbik ugyan most nagyon valószínű, hogy be fog kerülni a parlamentbe, de semmiféle hatalmat nem fog kapni, sem most, sem semmikor. Kormányozni nem fog, annyira a Fidesz sem hülye, hogy összeálljon velük, másrészt nem is lesz rá szükségük.
2009. okt. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim válasza:
34%

Honnan veszed, hogy a JObbik nem fog kormányozni?

Fog, csak legfeljebb 2014ben. De akkor se lesz itt semmiféle holokauszt XD

2009. okt. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!