Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 16 éves,3/4 részben cigány...

16 éves,3/4 részben cigány srác vok, a családomban mindenki dolgozik, én és az öcsém jól tanulunk. Kell félnem a Magyar Gárdától vagy a Jobbiktól?

Figyelt kérdés
Félek h, ha az egyik hatalmat szerez a bőrszín és nem a természet szerint válogat, vhogy nincs kedvem beleesni egy holokausztba
2009. okt. 7. 20:25
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
65%
Provokatív kamukérdés
2009. okt. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
92%

utolsó, a szemellenző rajtad vagy de annyira, hogy szart se látsz tőle. El se tudom képzelni milyen körülmények között élhetsz, hogy ennyire rózsaszínben látod a világot. Még maga a kérdező is megírta, hogy nekimennek a kisgyerekek is.


a rasszista a cigány, nem a magyar. Nem azért utáljuk mert segélyből él. szarok rá magasról. Szerintem egy "szegénybűnözéshez" nem tartozik hozzá, hogy meg kell ölni valakit, vagy megerőszakolni, szidni, ellopni mindenét. aki szegénybűnöző az kaját lopna nem pedig kirabolna védtelen embereket. Nehogymár én legyek a hibás azért mert ők nem tanulnak helyette lopnak és nem dolgoznak. Az esélyük meg lenne. Senki sem mondja nekik, hogy ne tnauljanak ne végezzék el a 8általánost és egy szakmunkást.

2009. okt. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem kamukérdés semmi közöm a politikához 16 évesen ez puszta félelem attól h a bőrszínem miatt egyszer a falhoz állítanak a családommal együtt miközben nem tettünk semmit, sőt mi is adózunk amiből levonják a többi cigány segélyét.
2009. okt. 7. 21:08
 14/40 anonim ***** válasza:
73%
nem fog senki a falhoz állítani. nyugi.
2009. okt. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
77%
a cigányoktól kell félned neked is. Mert ha ők megtudják, hogy te is az vagy, akkor megpróbálnak beszervezni maguk közé, amit ha visszautasítasz, akkor amolyan "áruló" leszel a szemükben amit asszem a fehér embernél is utálnak (a becsületes cigányt)
2009. okt. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
52%

Én személy szerint Jobbik és Magyar Gárda párti nő vagyok. És megnyugodhat az előttem író, mert tuti, hogy hatalom közelébe fognak kerülni, mert nagyon sokan, köztük én is, rájuk fogok szavazni.

De. Kedves Kérdező, ilyen holokauszt, meg hasonló dolgoktól nem kell tartani, ezt csak az MSZP, meg a Fidesz sugallja. A Jobbik semmi mást nem akar, csak rendet, azt, hogy ne legyen bűnözés stb... A rendes, dolgozó cigányokat senki nem fogja piszkálni, de a bűnöző cigányok sem a halálsoron fogják végezni.

Egyébként nekem vannak cigány barátaim! Úgyhogy ennyit arról, hogy egy Jobbikos rasszista.

2009. okt. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
47%

én írtam előtted.

24 éves vagyok, sosem szavaztam még, mert annyira gyűlölöm a politikát és hát nem tudtam mire kire szavazzak, de most érzem, hogy el fogok menni és a jobbikra voksolok:)

2009. okt. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
67%
senkienk sincs a jó tanuló, becsületes, dolgozó cigánnyal baja. a gond az, hogy egyre kevesebb az ilyen. neked, hí rendes vagy, nincs mitől tartanod. illetve a cigányoktól félj jobban, mint a jobbiktól vagy a gárdától. ők csak helyre akarják pfozni az országot.
2009. okt. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
55%

A Jobbik szeretné, ha Magyarországon ne a magyarok legyenek a kisebbség, ami egy cigánynak jár az a magyarnak is járjon, ne a magyar fizesse ki a segélyt a cigánynak (miután az amúgy is ellopta a terményét vagy az autóját).

Azt akarja a Jobbik, hogy a cigány is menjen el dolgozni, hogy ne piszkosan, büdösen, ordibálva menjen a városban, hogy ne félemlítse meg a puszta jelenléte a polgárokat, hogy ne gyilkolják tucatszámra az ártatlanokat, hogy ne akarják lekaparni szerencsétlen magyar emberekről az utolsó forintokat is.

A cigányok több száz év alatt sem voltak képesek beilleszkedni a társadalomba, kulturálatlanok, civilizálatlanok, undorító korcs senkiházi a 98%-uk. Nem tanulnak, nem dolgoznak, ellenben lopnak, gyilkolnak, csalnak, hazudnak, rabolnak, megfélemlítenek.

Tehát, őszinte leszek: egyáltalán nem érdekel, hogy mi lesz veletek, cigányokkal. Legszívesebben mindannyitokat kitoloncolnálak Afrikába, és nem érdekel, hogy szerintetek itt, MAGYARORSZÁGON van a hazátok.

Minden roma azt állítja magáról, hogy ő becsületes, dolgozó ember, csak nincsen munka. Szóval én már nem válogatnék köztetek, nincsen szükség rátok. Magyarország megtisztulást akar, a népnek ti CSAK ártotok, mást nem tesztek. A nyakunkon vagytok, szívjátok a vérünket és még TI vagytok felháborodva, hogy nálunk mindenki rasszista, meg náci. Meg hogy mi azért gyűlölünk titeket, mert kicsit sötétebb a bőrötök.

Nálatok undorítóbb, fajgyűlölőbb, alattomosabb embertípus nem él a Földön, de nagyon remélem, hogy előbb-utóbb mind eltakarodtok az életünkből.

Vagy szerinted a Jobbik és a Gárda nem azért tartja első számú problémának a cigányok jelenlétét, mert ez mind így van amit leírtam? Titeket a világ összes pontján jobban gyűlölnek, mint azt el tudnád képzelni, és ez nem véletlen.

2009. okt. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:

Ahha... szal nem olvastad h mit írtam eddig xD Én is utálom azt aki lopkod meg minden de már leírtam azt is h mi nem vagyunk ienek, még anyám se aki ien környezetben nőt fel de sose lopott már gyerekkorában dolgozott és kiszakadt közülük, nem is tartjuk a kapcsolatot senkivel. Szentem mi mindent megteszünk h ne így gondolkodjanak rólunk és ha a normális emberben is csak a származást látod benned van a hiba :D

Am meg gondolom magyarnak nevezed magad eírnád nekem a családfádat egészen Árpádig csak h tuti legyen h magyar vagy semmi tatár, török, német, orosz stb nincs benned pedig itt voltak jó ideig XD

2009. okt. 7. 21:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!