Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 16 éves,3/4 részben cigány...

16 éves,3/4 részben cigány srác vok, a családomban mindenki dolgozik, én és az öcsém jól tanulunk. Kell félnem a Magyar Gárdától vagy a Jobbiktól?

Figyelt kérdés
Félek h, ha az egyik hatalmat szerez a bőrszín és nem a természet szerint válogat, vhogy nincs kedvem beleesni egy holokausztba
2009. okt. 7. 20:25
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
59%

ezt így előre nem lehet megmondani

nem tudni mit hoz a jövő

2009. okt. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
36%

Attól nem kell félned, hogy ezek közül egy is a hatalom közelébe jut.

Szerencsére a magyar társadalom nagy része értelmesebb mint a vidéki kis falvakban lakó, fogatlan, műveletlen, betegesen szélsőséges "magunkfajta".

2009. okt. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
60%

Én nem vagyok cigány és semmilyen kisebbséghez nem tartozom, de az biztos hogy ha a kettő közül valamelyik is hatalmat szerez én elmegyek Magyarországról.

Nem akarok egy olyan országban élni amit ők alakítanak.

2009. okt. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem kell félni, meg annyira ők se hülyék. És hát nem lehet ilyesmit már megcsinálni. Az igaz, hogy a Jobbik felfújta ezt a kérdést, de én úgy látom, hogy a fellépésük a többség szempontjából deviáns életvitelű cigányok ellen irányul, nem hiszem, hogy csak azért bántanának egy normális életvitelű embert, mert sötétebb a bőre. Egyénileg persze ez is előfordulhat sajnos, de nem jellemző.
2009. okt. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
62%

mert neked így a jó? ahol kizsákmányolnak, illetve a cigányok zsarnokoskodnak feletted?


Kérdező:

a jobbik és a gárda nem a náci hatalom, hogy majd jön és elvisz téged származás szerint, ezzel riogatnak mindenkit, ez a lejáratás amit a többi párt művel.


Nem mondom, hogy a jobbik jobb lesz mint az MSZP vagy a fidesz, de nekem elegem van ebből a két pártból, azt akarom, hogy történjen valami végre.


Amúgy a válasz a kérdésedre: ha nem vagy kötekedő fajta cigány, nem segélyből éltek, nem loptok csaltok hazudtok stb ahogy sok más cigány teszi, akkor ezektől a pártoktól nincs félnivalótok.


Viszont van félnivalótok az össze többi átlagpolgártól. amit megköszönhetsz a többi cigánynak akik miatt annyira rossz híretek van. ennyi.


próbálj nem cigányosan kinézni, nem cigányosan viselkedni, ne járj cigánybandákban próbálj meg beilleszkedni és akkor talán befogadnak a körülötted élő emberek.

2009. okt. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
74%

Már ne is haragudj kedves válaszoló, de parasztok Pesten is ugyanolyan nagy számban vannak, mint vidéken. Ha a népsűrűségi arányt nézed településenként, akkor biztosíthatom, hogy ott több is mint egy-egy ilyen faluban. (Magyarán mert a város nagyobb is.. semmivel nem jobb a pesti ember a vidékinél, sőt. Elég sötét emberek vannak arra is).


Másrészt ne sztereotipizáljunk már ez nem a vidék problémája..sokkal inkább a kormányzat tehetetlenségéért. A jobbik azért tart ott ahol.


Amúgy nagyon remélem, hogy az emberek rájönnek, hogy a jobbik rasszista hozzáállása, csak még inkább hátráltatja az amúgy sem fényes helyzetű hazánkat. Szerintem nem kell félned, itt nem lesz holokauszt mégegyszer.

2009. okt. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
38%

Nem fognak hatalomra jutni, ne aggódj. A Jobbik minden egyes szavazóját mozgósította, és még így is csak ennyire telt az EP választáson. Győzelemnek ünneplik, de nem látják hogy a Fidesz mekkora többséget szerzett. Hatalmasat. Ezzel ki is merült a Jobbik, mert az utcai fiaskók, a magyar gárda akciói, az általuk pártolt fajgyűlölő elemek mind ellehetetlenítették a pártot.

Magyar gárda már hivatalosan nincs is, még a mozgalmat is feloszlatták. Kudarcot vallottak, hiszen a magyar hagyományőrzés helyett(amiért alakult elvileg) csendőrség akartak lenni, így mindent elveszítettek.

Tehát nem kell félned, az intelligens emberek kordában fogják tartani az ilyen elemeket.

2009. okt. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Nem nézek ki cigánynak, ameddig nem mondom nem is gondolja senki, nem barátkozok cigányokkal az "olyan" fajtából, a családom becsületes munkából próbál megélni csak apunak most nincs munkája még a válság miatt. De amúgy én is utálom a késelős, lopós fajtát főleg mikor 4en jönnek rám (12 évesen) ők meg olyan 16-17 körüliek... nagyon nagy bátorságra utal, de én nem ien vok.
2009. okt. 7. 20:57
 9/40 anonim ***** válasza:
51%

akkor ne is hangoztassad, hogy cigány vagy picit is és ennyi. Nem lesz semmi gond.


A többieknek meg:

eléggé vakok vagytok, de ezt megfigyelhettük már, hogy a plitika elvakítja és egymásnak ugrasztja az embereket. A fidesz sem lesz jobb mint az MSZP ezt csak ti hisztiket így. Ez a rasszistázás meg nevetséges. Csak a cigányok rasszistáznak, illetve azok a magyarok akik agymosottak és tényleg elhiszik, hogy a cigányok a szegény szerencsétlenek és mi vagyunk a szemetek. A jó hír, hogy egy 10év múlva ennek megisszák ők is a levét amikor majd az utcára ki sem lehet menni mert 30an fognak nekimenni az embernek késekkel vagy lőfegyverekkel. A rossz hír, hogy akik normálisan élnénk és békét akarnánk, mi is meg fogjuk szívni miattatok.

Nagyon remélem, hogy addígra ezt a pusztítást én már valahonnan egy másik országból fogom nézni. Szar lesz de ez van.

2009. okt. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
38%

Nézzetek körül kik azok akik ma Magyarországon a többségi mély szegénységben élnek! Ezek cigány emberek, akik a rendszerváltás tett munkanélkülivé, kizárta őket a társadalom mondván, hogy éljen meg úgy ahogy akar. Nincs más neki mint a segély, mert a magyar ember rendkívül előítéletes. Nem vesznek fel cigány embert egy állásra, akármilyen képzett is, ha van magyar az állásra, hiába hülye az egészhez.


Magyarországon nem cigány bűnözés van. Hanem szegény bűnözés. És a magyar mélyszegények ugyanazt csinálják amit ők.


Hogy várhatjátok el, hogy egy mélyszegény tiszteljen bárkit is, ha egyszer ez az ország hagyja éhenhalni a családjával együtt? Mert munkahely az nincs.


Nagyon szemellenző van a magyar társadalom szemén,azt nem látja meg amit meg kéne, csak az egymásra mutogatás megy az tömegben és a pártokban is.


És még valami lehet, hogy a jobbik változást hozna, de jót biztos nem. Én nem mondom, hogy bármelyik párt jó..de egy ilyen gazdasági helyzetben a további rasszista megnyilvánulások már nem segítenek. Van most sok alakuló párt, rasszista megnyilvánulás nélkül, csak nekik nem nagy a hírverésük. Ezenkívül egy rasszista pártot, amelynek nem ismerjük a konkrét programját, hülyeség hatalomra juttatni, akárhogy is nézem.

2009. okt. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!