Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen ez a rajz?...

Szerintetek milyen ez a rajz? Tegnap készítettem. Miben tudnék javulni, fejlődnöm miben kellene még?

Figyelt kérdés
http://kep. Ivpicture.hu/192363. jpg
2009. szept. 27. 08:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon szép:)
2009. szept. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

10.39.-es:mit értesz a 3 tónus alatt meg a dőlésszögek alatt?Érdekelne!Amúgy 26vagyok/az előtte kérdezőnek/.

Szóval nem egy 5éves zseniről van szó!:)

2009. szept. 27. 12:30
 13/17 Salx Narval ***** válasza:
Ügyes: Az állkapocs ívét vidd feljebb a fül felé, legalább 2cm- el.Egy kicsit dörzsöld,lágyabbá a vonalakat, de egyébként jó.
2009. szept. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
azigen:D még kajak értek is hozzá, ezt hallgatom nap mint nap, hogy nézzem meg a dőlésszögeket, figyeljek oda a tónusértékekre, legyen meg az a minimum 3 tónusfokozat, ne szürküljön be a rajz(éppen ezért nem szabad dörzsölni, jah és így még a frissességét is elveszti)meg nézzem, meg pontosabban a beállítást, számoljam meg a bordákat/csigolyákat még egyszer...és így tovább:D jah meg díszlet-és jelmeztervezőnek tanulok...de mindegy, pontozzatok le nyugodtan:D ha nektek ettől jobb:)
2009. szept. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
am minimum 3 tónusfokozatot szoktunk használni, mert kell, hogy eléggé kontrasztos legyen a rajz, így nem szürkül be.az eldörzsölés szintén rossz megoldás, nálunk senki nem rajzol így, mert nem engedik meg, ez nem tónusképzés... az a szép egy rajzban mikor látszanak a vonalak.a dőlésszöget arra értettem, hogy pl. más ívben dől az egész fej, és a rajzon még sok más részlet. arra kell figyelni hogy eltaláld az arányokat(pl nézd meg hogy a szájhoz képest mekkora a szem, vagy ahhoz képest hol kezdődik)tehát mindent arányosan kell lerajzolni, és a beállítás egészét kell nézni, viszonyíts mindent valamihez(hol kezdődik, hol ér véget, mekkora x, y-hoz képest)
2009. szept. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Szerintem iszonyat jóóó lett!De tényleg!!!
2009. szept. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

nem olvastam végig a kommentárokat és nem is értek nagyon ahhoz hogy mit kéne jobban, nem nagyon tudok rajzolni (jól) :D

nekem az tűnt fel hogy a srác arcát lehetne kicsit úgy hogy lássuk hogy domborodik :D remélem érted :D mert most olyan deszkalap XD olyan egyenes, de egyébként inkább csidállak,nagyon tetszik a rajz :D ügyes vagy

2009. okt. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!