Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen ez a rajz?...

Szerintetek milyen ez a rajz? Tegnap készítettem. Miben tudnék javulni, fejlődnöm miben kellene még?

Figyelt kérdés
http://kep. Ivpicture.hu/192363. jpg
2009. szept. 27. 08:05
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
2009. szept. 27. 08:07
 2/17 anonim válasza:
22%

Őszintén?

Hát van még mit fejlődni... mit ábrázol?

Ha neked teszik, akkor jó... én nem mutogatnám.

2009. szept. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm!Tényleg,mert őszinte válaszra voltam kíváncsi.

Régebben sokat rajzoltam,de "elbutult" a kezem.

2009. szept. 27. 08:35
 4/17 anonim válasza:
100%

hát 8:28.. pff.. nem látod hogy mit ábrázol? szépvagy :D


amugy a rajz meg egyáltalán nemrossz. =)

2009. szept. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
56%
Vázlatnak jó :) Én most fognék egy kevésbé puha ceruzát, és szépen kidolgoznám az arra váró részleteket... vagy pedig megfesteném, olajfestékkel vagy vízfestékkel, talán kicsit impresszionista módon :D Nekem ez jutott eszembe :D A pasas orra és szemöldöke kifejezetten tetszik.
2009. szept. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

[link]

Amúgy ezt rajzoltam le,amennyire sikerült...

2009. szept. 27. 09:04
 7/17 anonim ***** válasza:
79%
Igaz én nagyon amatőr vagyok, de nekem tetszik:)
2009. szept. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
sztem ku.rvajó lett :) fejlődni mindig lehet még, sosincs olyan pont, ahol meg lehet állni,és nem lehet tovább fejlődni :) (jó pap holtig tanul)...de szerintem sokan irigyek lehetnek rád :) megkérdezhetem, hány éves vagy?
2009. szept. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
50%

nagyon látszik, hogy hiányosak az anatómiai ismereteid, ebből fakadóan sok az elrajzolás, több résznek más a dőlésszöge is.minden rész elhelyezkedését viszonyítani kell egy másikhoz. csak így lehet pontosan rajzolni. általában 3 tónusfokozatot használunk, erre oda kell figyelni, hogy meglegyen a megfelelő kontraszt, vagy legyen szép átmenet.

így hirtelen ennyit tudtam leírni.egyébként ezt tanulom most 5. éve középsuliban, szal nem nevezném magam teljesen laikusnak:Dha gondolod kérdezz, szívesen válaszolok...

2009. szept. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jo! Csak igy tovabb!
2009. szept. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!